GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 22:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6226.866227.82-3.48%
GUMUSGümüş Gram78.8078.89-5.77%
Ons AltınOns Altın00-3.57%
Has AltınHas Altın6195.726196.68-3.48%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tartismali-oturumdan-sonra-bekir-bozdagdan-tartismali-erken-secim-imasi-iZktHqXK.jpg
AKP

Tartışmalı oturumdan sonra Bekir Bozdağ’dan tartışmalı erken seçim iması

tv-yayin-akisi-17-subat-2026-galatasaray-maci-bugun-tvde-ne-var-kanal-vvGaJt49.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 17 ŞUBAT 2026 (GALATASARAY MAÇI) || Bugün tv’de ne var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

atvdeki-domuz-eti-sahnesine-sosyal-medyada-tepki-yagdi-1P9ExUzk.jpg
Magazin

ATV’deki domuz eti sahnesine sosyal medyada tepki yağdı

besiktasli-hyeon-gyu-oh-performansiyla-guney-korede-mansetleri-susledi-VOvGaYm7.jpg
Beşiktaş

Beşiktaşlı Hyeon-gyu Oh performansıyla Güney Kore’de manşetleri süsledi!

fenerbahcede-nottingham-forest-mesaisi-basladi-IcLDrmvO.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe’de Nottingham Forest mesaisi başladı

fatih-terimden-galatasaray-juventus-maci-yorumu-awDTRgji.jpg
Galatasaray

Fatih Terim’den Galatasaray-Juventus maçı yorumu!

trafik-lambalarina-dorduncu-renk-geliyor-xBhjS7l1.jpg
Gündem

Trafik lambalarına dördüncü renk geliyor!

dunyada-sadece-erkeklerin-yasadigi-ada-kadinlarin-girmesi-yasak-Qk6qVUc7.jpg
Dünya

Dünyada sadece erkeklerin yaşadığı ada: Kadınların girmesi yasak

istanbuldan-tasinanlarin-yeni-adresi-bu-iki-sehirde-ev-fiyatlari-50-daha-dusuk-V3YI2EY8.jpg
Gündem

İstanbul’dan taşınanların yeni adresi: Bu iki şehirde ev fiyatları %50 daha düşük

4 haberiniz.com.tr_1
Reklam

GES Temizlik Ne Zaman Yapılmalı? Verime Etkisi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!