GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 21:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6227.676228.50-3.47%
GUMUSGümüş Gram78.4678.54-6.19%
Ons AltınOns Altın00-3.55%
Has AltınHas Altın6196.536197.36-3.47%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

mill-dayanisma-kardeslik-ve-demokrasi-komisyonunun-ortak-raporu-vMbOWyTL.jpg
Gündem

Millî Dayanışma, Kardeşlik ve Demokrasi Komisyonu’nun ortak raporu

erdogan-iki-milletvekiline-konusma-yasagi-verdi-biri-eski-chpli-pLBmSnd6.jpg
AKP

Erdoğan iki milletvekiline konuşma yasağı verdi! Biri eski CHP’li

atm-bu-yuzden-kartinizi-yutuyormus-banka-yetkilileri-uyardi-aUqgO4pU.jpg
Ekonomi

ATM bu yüzden kartınızı yutuyormuş! Banka yetkilileri uyardı

erdogan-gorevden-aldigi-ali-yerlikaya-hakkinda-ilk-kez-konustu-5NDvJDT6.jpg
AKP

Erdoğan görevden aldığı Ali Yerlikaya hakkında ilk kez konuştu

hileli-gidalar-listesi-kabardi-dana-sucukta-boya-baklavada-fistik-hilesi-JWuv669N.jpg
Gündem

Hileli gıdalar listesi kabardı: Dana sucukta boya, baklavada fıstık hilesi

galatasarayjuventus-macindaki-canli-yayin-krizinin-perde-arkasi-ortaya-cikti-z9vbChIu.jpg
Galatasaray

Galatasaray–Juventus maçındaki canlı yayın krizinin perde arkası ortaya çıktı

besiktas-goztepe-macinin-hazirliklarina-basladi-ILjdH33k.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş, Göztepe maçının hazırlıklarına başladı

fenerbahcenin-yeni-transferi-adem-yesilyurt-istanbula-geldi-RcYOMEdO.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe’nin yeni transferi Adem Yeşilyurt İstanbul’a geldi

tv-yayin-akisi-18-subat-2026-tum-kanallar-bugun-tvde-ne-var-kanal-vdrpWeRO.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 18 ŞUBAT 2026 (TÜM KANALLAR) || Bugün tv’de ne var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

show-tv-o-dizinin-fisi-cekti-final-yapiyor-5IBiZ12L.jpg
Magazin

Show TV o dizinin fişi çekti! Final yapıyor

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!