GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 00:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6225.086226.17-3.51%
GUMUSGümüş Gram78.8079.00-5.65%
Ons AltınOns Altın00-3.60%
Has AltınHas Altın6193.956195.04-3.51%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

yavastan-mhpli-isme-yanit-kendimden-en-ufak-suphem-yok-uPHMKmth.jpg
CHP

Yavaş’tan MHP’li isme yanıt: Kendimden en ufak şüphem yok

emeklinin-bayram-ikramiyesi-ne-kadar-olacak-erdoganin-masasinda-bekliyor-uwmqhBVQ.jpg
Ekonomi

Emeklinin bayram ikramiyesi ne kadar olacak? Erdoğan’ın masasında bekliyor

chp-ve-mhpden-aciklama-cozum-sureci-komisyonunun-ortak-raporunda-umut-hakki-olacak-mi-rnl35GTF.jpg
CHP

CHP ve MHP’den açıklama: Çözüm süreci komisyonunun ortak raporunda ‘umut hakkı’ olacak mı?

altaylidan-ilk-yazi-ozarslanin-istifasi-yavasin-lehine-GwmYC2nP.jpg
CHP

Altaylı’dan ilk yazı: ‘Özarslan’ın istifası Yavaş’ın lehine’

ne-altin-ne-gumus-iste-islam-memisin-2026-icin-sampiyonluk-adayi-jufQ4wBC.jpg
Ekonomi

Ne altın ne gümüş! İşte İslam Memiş’in 2026 için şampiyonluk adayı

galatasaray-juventus-maci-ne-zaman-2026-galatasaray-juventus-hangi-kanalda-saat-kacta-1fESKFiz.jpg
Galatasaray

Galatasaray Juventus Maçı Ne Zaman 2026? Galatasaray Juventus Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

fener-taraftarinin-sevgilisi-asensioya-surpriz-teklif-LnlO3iIV.jpg
Fenerbahçe

Fener taraftarının sevgilisi Asensio’ya sürpriz teklif

macin-kahramanlariydi-nihat-kahveciden-olay-sozler-HsDh4m8y.jpg
Beşiktaş

Maçın kahramanlarıydı! Nihat Kahveci’den olay sözler

turkiyeden-cikan-gizemli-para-658-milyarin-kaynagi-belli-degil-2fGMFg3e.jpg
Ekonomi

Türkiye’den çıkan gizemli para: 658 milyarın kaynağı belli değil

eski-bakan-mehmet-ozhaseki-videolu-santaji-yargiya-tasidi-1-milyar-tl-istedi-heqjUwzD.jpg
AKP

Eski bakan Mehmet Özhaseki, videolu şantajı yargıya taşıdı: 1 milyar TL istedi!

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!