GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 21:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6227.676228.50-3.47%
GUMUSGümüş Gram78.4678.54-6.19%
Ons AltınOns Altın00-3.55%
Has AltınHas Altın6196.536197.36-3.47%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

juventus-karsisinda-5-gollu-zafer-avantaj-aslanin-PpPGzxbf.jpg
Galatasaray

Juventus karşısında 5 gollü zafer! Avantaj Aslan’ın…

juventusu-devirerek-buyuk-avantaj-yakalayan-galatasarayin-son-16daki-muhtemel-rakipleri-RmhDs8Jr.jpg
Galatasaray

Juventus’u Devirerek Büyük Avantaj Yakalayan Galatasaray’ın Son 16’daki Muhtemel Rakipleri

yerlikaya-gitti-soylunun-koltugu-geri-geldi-jbMgwCJS.jpg
AKP

Yerlikaya gitti, Soylu’nun koltuğu geri geldi

ucumdan-umut-hakki-degerlendirmesi-kimler-yararlanabilir-gmaVbvvB.jpg
Gündem

Uçum’dan ‘umut hakkı’ değerlendirmesi! Kimler yararlanabilir?

600-yillik-koprude-taskin-dusunulmus-3-yillik-otoyol-sular-altinda-rjhqSE9K.jpg
Gündem

600 yıllık köprüde taşkın düşünülmüş, 3 yıllık otoyol sular altında!

akin-gurlekten-sosyal-medya-aciklamasi-kimlik-ve-cep-telefonu-dogrulamasi-geliyor-bDKwft2n.jpg
AKP

Akın Gürlek’ten ‘sosyal medya’ açıklaması: ‘Kimlik ve cep telefonu doğrulaması geliyor’

diyanet-fitrede-halka-cimri-kendine-bonkor-n7tX5OeZ.jpg
Gündem

Diyanet fitrede halka cimri, kendine bonkör

pazar-34-ile-kar-geliyor-iste-kar-beklenen-sehirler-lLXddOLF.jpg
Gündem

Pazar 34 ile kar geliyor: İşte kar beklenen şehirler

gecinemeyenler-kervanina-ahmet-davutoglu-da-katildi-eski-basbakan-maddi-sikinti-cekiyor-NlydNv6t.jpg
AKP

Geçinemeyenler kervanına Ahmet Davutoğlu da katıldı! Eski Başbakan maddi sıkıntı çekiyor

1-kilo-altin-rusvet-alan-polis-ve-guvenlik-gorevlisine-12ser-yila-kadar-hapis-talebi-6KhU4paY.jpg
Gündem

1 kilo altın rüşvet alan polis ve güvenlik görevlisine 12’şer yıla kadar hapis talebi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!