GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 18:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6274.626275.58-2.74%
GUMUSGümüş Gram79.1679.24-5.35%
Ons AltınOns Altın00-2.82%
Has AltınHas Altın6243.256244.21-2.74%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

galatasaray-maci-oncesi-kotu-haber-yildiz-futbolcu-oynayamayacak-62R3mFWA.jpg
Galatasaray

Galatasaray maçı öncesi kötü haber! Yıldız futbolcu oynayamayacak

besiktasta-toure-karari-merak-ediliyor-opsiyon-kullanilacak-mi-GwwIAmOb.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş’ta Toure kararı merak ediliyor! Opsiyon kullanılacak mı?

talisca-sakatlandi-mi-saglik-durumu-nasil-anderson-talisca-kac-hafta-yok-AqsFlhw3.jpg
Fenerbahçe

Talisca sakatlandı mı, sağlık durumu nasıl? Anderson Talisca kaç hafta yok?

en-buyuk-rahatsizlik-en-dusuk-emekli-ayligi-akpde-sandik-korkusu-jrrQaSih.jpg
Ekonomi

En büyük rahatsızlık en düşük emekli aylığı: AKP’de sandık korkusu

barajlar-doldu-dereler-tasti-rekor-rekolte-bekleniyor-pfO4fivA.jpg
Ekonomi

Barajlar doldu! Dereler taştı, rekor rekolte bekleniyor

umit-ozdagdan-alican-uludag-tepkisi-benim-gozaltina-alinmamla-paralellik-var-diyerek-anlatti-9NdCFaGJ.jpg
Gündem

Ümit Özdağ’dan Alican Uludağ tepkisi! “Benim gözaltına alınmamla paralellik var” diyerek anlattı

mujde-ureticiye-degil-sirkete-jmG6CTNq.jpg
Ekonomi

Müjde üreticiye değil şirkete

vergi-haftasinda-adil-sistem-cagrisi-kamu-topluyor-kamu-harciyor-odeyen-yoksul-odemeyen-zengin-evet-am1UkPxv.jpg
Ekonomi

Vergi haftasında adil sistem çağrısı: “Kamu topluyor, kamu harcıyor; ödeyen yoksul, ödemeyen zengin! Evet şimdi başlasın kutlamalar!

turkiye-oyle-degil-boyle-kurtulur-2M6LKlVr.jpg
Ekonomi

Türkiye öyle değil böyle kurtulur

ciftci-de-sanayici-de-uretemedi-9xjbFtXL.jpg
Ekonomi

Çiftçi de sanayici de üretemedi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!