GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 19:30:01
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6258.386259.39-2.99%
GUMUSGümüş Gram78.9479.02-5.62%
Ons AltınOns Altın00-3.07%
Has AltınHas Altın6227.096228.10-2.99%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

aciklama-gunu-icin-4-ay-kaldi-abd-baskanlari-ufo-yanginini-baslatti-wYeOp5Hd.jpg
Dünya

‘Açıklama Günü’ için 4 ay kaldı: ABD başkanları UFO yangınını başlattı

afganistanda-kadina-dayak-kemik-kirilmadigi-surece-serbest-birakildi-9MO8UPEJ.jpg
Dünya

Afganistan’da kadına dayak “kemik kırılmadığı sürece” serbest bırakıldı

turk-oyun-sirketi-abdli-teknoloji-devine-1-milyar-dolara-satildi-Th39GKZ3.jpg
Dünya

Türk oyun şirketi ABD’li teknoloji devine 1 milyar dolara satıldı

dunyaca-unlu-medya-kuruluslarindan-saldiri-analizi-iran-diz-cokene-kadar-vurulacak-ekzUlE9F.jpg
Dünya

Dünyaca ünlü medya kuruluşlarından saldırı analizi: İran diz çökene kadar vurulacak

tv-yayin-akisi-20-subat-2026-tum-kanallar-bugun-tvde-hangi-diziler-var-cwTGFXQV.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 20 ŞUBAT 2026 (TÜM KANALLAR) || Bugün tv’de hangi diziler var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

su-hayatta-bir-tek-istegi-vardi-son-nefesinde-o-da-gerceklesti-5f9a9CG1.jpg
Magazin

Şu hayatta bir tek isteği vardı… Son nefesinde o da gerçekleşti!

spor-spikeri-alp-ozgen-dun-fenerbahcede-yuregini-sahaya-koyan-tek-bir-oyuncu-yoktu-H9qbhJ2u.jpg
Fenerbahçe

Spor Spikeri Alp Özgen: Dün Fenerbahçe’de yüreğini sahaya koyan tek bir oyuncu yoktu

trabzonsporda-yeni-sezonun-ilk-transferi-ezeli-rakipten-Ji4mmYkm.jpg
Beşiktaş

Trabzonspor’da yeni sezonun ilk transferi ezeli rakipten!

galatasarayda-karar-verildi-konya-macinda-olmayacaklar-veQrxfjI.jpg
Galatasaray

Galatasaray’da karar verildi: Konya maçında olmayacaklar

mansur-yavas-iyi-parti-lideri-dervisoglunu-ziyaret-etti-78LvED5q.jpg
AKP

Mansur Yavaş İYİ Parti lideri Dervişoğlu’nu ziyaret etti

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!