GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 17:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6262.346263.04-2.94%
GUMUSGümüş Gram78.9679.05-5.58%
Ons AltınOns Altın00-3.02%
Has AltınHas Altın6231.036231.73-2.94%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ayyuce-turkesten-bahceliye-ocalanin-statusu-gayet-bellidir-HViKEAjI.jpg
İYİ

Ayyüce Türkeş’ten Bahçeli’ye: Öcalan’ın statüsü gayet bellidir

bankalara-talimat-verildi-bu-telefonlar-saat-2200den-sonra-para-transferi-yapamayacak-lLpHqbMb.jpg
Ekonomi

Bankalara talimat verildi: Bu telefonlar saat 22.00’den sonra para transferi yapamayacak

istanbulda-iki-havalimani-demiryoluyla-birbirine-baglaniyor-sS6RSaul.jpg
Ekonomi

İstanbul’da iki havalimanı demiryoluyla birbirine bağlanıyor

bahceli-laiklik-bildirisini-hedef-aldi-allaha-inanmak-gericilikse-bal-gibi-gericiyiz-xibEG51S.jpg
Manşet

Bahçeli, ‘laiklik bildirisi’ni hedef aldı: “Allah’a inanmak gericilikse bal gibi gericiyiz”

1-martta-basliyor-milyonlarca-elektrik-sayaci-tek-tek-sokulecek-TtWzQJCR.jpg
Ekonomi

1 Mart’ta başlıyor: Milyonlarca elektrik sayacı tek tek sökülecek

umit-ozdag-hani-pkk-silah-birakmisti-s9wll4hs.jpg
Manşet

Ümit Özdağ: Hani PKK silah bırakmıştı

ulke-iflas-bayragini-cekti-kasasindaki-tonlarca-altini-satmaya-hazirlaniyor-SuiANaTD.jpg
Dünya

Ülke iflas bayrağını çekti! Kasasındaki tonlarca altını satmaya hazırlanıyor

islam-memis-altinin-gozu-abdde-gumusun-cinde-qgPDcYUr.jpg
Ekonomi

İslam Memiş: Altının gözü ABD’de gümüşün Çin’de

domuz-eti-sahnesi-pahaliya-patladi-darbe-ustune-darbe-OwgwARVU.jpg
Magazin

Domuz eti sahnesi pahalıya patladı! Darbe üstüne darbe

bu-aksam-hangi-diziler-var-24-subat-yayin-akisinda-neler-var-atv-show-tv-P1Bfw9UQ.jpg
Magazin

Bu akşam hangi diziler var? 24 Şubat yayın akışında neler var? ATV, Show TV, NOW, TV8, TRT1, Kanal D, hangi diziler var?

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!