GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 00:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6456.636457.460.07%
GUMUSGümüş Gram83.7083.780.08%
Ons AltınOns Altın00-1.14%
Has AltınHas Altın6424.346425.170.07%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

guvenilir-gida-uygulamasi-hayata-gecti-artik-vatandas-da-denetci-t8OeF92f.jpg
Gündem

Güvenilir Gıda uygulaması hayata geçti: Artık vatandaş da denetçi

ticaret-bakanligi-gida-arz-guvenligine-yonelik-tedbirler-etkin-sekilde-kullaniliyor-WqhvX1e3.jpg
Gündem

Ticaret Bakanlığı: Gıda arz güvenliğine yönelik tedbirler etkin şekilde kullanılıyor

gokyuzu-ve-topragin-senkronize-dansi-tarimda-yuzde-50-tasarruf-saglayan-sistem-RrW8PldY.jpg
Gündem

Gökyüzü ve toprağın senkronize dansı: Tarımda yüzde 50 tasarruf sağlayan sistem

bakan-yumakli-canli-yayinda-acikladi-gidada-yeni-uygulama-devrede-qWWFFQwt.jpg
Gündem

Bakan Yumaklı canlı yayında açıkladı: Gıdada yeni uygulama devrede

koop-marketten-finansal-tablo-cevabi-bu-bir-market-degil-gida-ekosistemi-cpY7I8T8.jpg
Gündem

KOOP Market’ten finansal tablo cevabı: Bu bir market değil, gıda ekosistemi

ramazanda-daha-cok-yiyoruz-gida-talebinde-yuzde-15-artis-VMF1xPrj.jpg
Gündem

Ramazan’da daha çok yiyoruz: Gıda talebinde yüzde 15 artış

asal-arastirma-anketinde-carpici-sonuc-ekonomi-yonetimine-guven-diplerde-jlmlp3LG.jpg
Ekonomi

Asal Araştırma anketinde çarpıcı sonuç: Ekonomi yönetimine güven diplerde!

5-yil-erken-hak-geliyor-emekli-maasini-once-alabileceksiniz-sartlar-5ldzgJ95.jpg
Ekonomi

5 yıl erken hak geliyor: Emekli maaşını önce alabileceksiniz! Şartlar…

babacan-milyonlarca-calisanin-ve-emeklinin-5-yillik-birikmis-alacagi-var-SsUjtEcS.jpg
Siyaset

Babacan: Milyonlarca çalışanın ve emeklinin 5 yıllık birikmiş alacağı var

mhp-lideri-bahceliden-18-mart-mesaji-MyJs5WeL.jpg
Siyaset

MHP lideri Bahçeli’den 18 Mart mesajı!

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!