GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

29.10.2026 18:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6444.886445.91-1.10%
GUMUSGümüş Gram84.0184.12-2.78%
Ons AltınOns Altın00-1.10%
Has AltınHas Altın6412.666413.68-1.10%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

iran-gazi-kesildi-mi-bakan-hayir-bloomberg-evet-diyor-k7DEmPaG.jpg
Ekonomi

İran gazı kesildi mi? Bakan HAYIR, Bloomberg EVET diyor

erken-emekliligin-altin-anahtarini-verdi-bilinmeyen-yontemi-acikladi-QUnreHUJ.jpg
Ekonomi

Erken emekliliğin altın anahtarını verdi: Bilinmeyen yöntemi açıkladı

akaryakitta-tabela-yine-degisti-zamlarin-ardindan-bu-kez-cifte-indirim-nFmI5q6M.jpg
Ekonomi

Akaryakıtta tabela yine değişti! Zamların ardından bu kez çifte indirim

turkiyede-osur-potansiyeli-tarim-geliri-yoksullukla-mucadelede-yeni-kaynak-olabilir-AzTAjVGl.jpg
Gündem

Türkiye’de öşür potansiyeli: Tarım geliri, yoksullukla mücadelede yeni kaynak olabilir

dmmden-gubre-ve-gida-krizi-haberlerine-aciklama-BwyMqOcs.jpg
Gündem

DMM’den “gübre ve gıda krizi” haberlerine açıklama

sahte-zeytinyagci-46-markasiyla-82-kez-tagsis-listesine-girdi-bakanlik-bile-durduramadi-drbUuDum.jpg
Gündem

Sahte zeytinyağcı 46 markasıyla 82 kez tağşiş listesine girdi: Bakanlık bile durduramadı

turkiyede-bu-yil-600-milyon-fidan-toprakla-bulusturulacak-FuMxAbyD.jpg
Gündem

Türkiye’de bu yıl 600 milyon fidan toprakla buluşturulacak

rusyadan-kritik-gubre-hamlesi-ihracati-resmen-durdurdu-qqBpsrwR.jpg
Gündem

Rusya’dan kritik ‘gübre’ hamlesi; ihracatı resmen durdurdu

istanbulun-sel-risk-haritasi-cikarildi-hangi-ilceler-tehlike-altinda-aXWgMHeS.jpg
Gündem

İstanbul’un sel risk haritası çıkarıldı: Hangi ilçeler tehlike altında?

okullarda-yeni-nesil-tehlike-ihbar-ve-ifsa-TsN1v7K9.jpg
Gündem

Okullarda yeni nesil tehlike: İhbar ve ifşa!

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!