GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

29.10.2026 19:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6434.876435.68-1.26%
GUMUSGümüş Gram83.9984.09-2.82%
Ons AltınOns Altın00-1.26%
Has AltınHas Altın6402.696403.51-1.26%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tahliye-edilen-adana-buyuksehir-belediye-baskani-zeydan-karalar-neden-goreve-iade-edilmiyor-RgxAPBsY.jpg
CHP

‘Tahliye edilen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar neden göreve iade edilmiyor?’

savasin-25-gunu-laricaninin-halefi-belli-oldu-Tz3sB5Az.jpg
Dünya

Savaşın 25. günü… Laricani’nin halefi belli oldu

israil-basinindan-flas-iddia-trumpin-savasi-ne-zaman-bitirecegini-yazdi-Lc8SKb7I.jpg
Dünya

İsrail basınından flaş iddia! Trump’ın savaşı ne zaman bitireceğini yazdı

emekli-ve-memurlar-icin-surpriz-maas-zammi-tahmini-1V8EkBEz.jpg
Ekonomi

Emekli ve memurlar için sürpriz maaş zammı tahmini

telefon-tutucular-yasaklandi-mi-milyonlarca-arac-sahibini-ilgilendiren-aciklama-QafRyk1H.jpg
Gündem

Telefon tutucular yasaklandı mı? Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren açıklama

hurmuz-bogazini-acmak-icin-avrupa-koalisyonu-kuruluyor-2SUSGe9p.jpg
Dünya

Hürmüz Boğazı’nı açmak için Avrupa Koalisyonu kuruluyor

abdnin-enerji-hamleleri-yetmedi-petrol-ve-benzin-fiyatlari-yukseliste-Yh258IjP.jpg
Dünya

ABD’nin enerji hamleleri yetmedi: Petrol ve benzin fiyatları yükselişte

irandan-turkiyeye-yapilan-dogalgaz-akisi-durduruldu-w5FPXeAb.jpg
Dünya

İran’dan Türkiye’ye yapılan doğalgaz akışı durduruldu

tv-yayin-akisi-24-mart-2026-guncel-bugun-tvde-ne-var-kanal-d-Mn7Z6VYK.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 24 MART 2026 (GÜNCEL) || Bugün tv’de ne var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, TRT 1, NOW TV yayın akışı ve tv rehberi

dolgun-kirpikler-hayal-degil-hem-cogaltiyor-hem-kalinlastiriyor-A9mftHeV.jpg
Magazin

Dolgun kirpikler hayal değil! Hem çoğaltıyor hem kalınlaştırıyor

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!