Aziz Yıldırım

22
Temmuz
16:48
Aziz Yıldırım’ın ilk transferi belli oldu_ Robert Lewandowski İstanbul yolunda
Spor

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ı sinirlendiren teklif: Transfere kapıyı kapattı

22 Temmuz 2026 - Çar - 16:48
17
Temmuz
13:24
Ekran Resmi 2026-07-17 13.23.21
Spor

Fenerbahçe’de seçim sonrası ilk hamle: Aziz Yıldırım, Acun Ilıcalı’nın locasını iptal etti!

17 Temmuz 2026 - Cum - 13:24
29
Haziran
11:23
Ekran Resmi 2026-06-29 11.23.30
Spor

Aziz Yıldırım’dan 90 milyon Euroluk dev operasyon! Hedef Brahim Diaz

29 Haziran 2026 - Pts - 11:23
28
Haziran
9:49
Ekran Resmi 2026-06-28 09.47.40
Spor

Fenerbahçe gözünü Madrid’in yıldızına dikti! Brahim Diaz transferinde Aziz Yıldırım devrede

28 Haziran 2026 - Paz - 9:49
22
Haziran
13:43
MEHMET EDİP ÖREN

Milli Takım mı, Kuaförler Şampiyonası mı?

22 Haziran 2026 - Pts - 13:43
16
Haziran
21:52
Vedat Muriqi, İstanbul'a geliyor! İşte anlaşma detayları ve transferin Fenerbahçe'ye maliyeti
Spor

Fenerbahçe’de Vedat Muriqi hamlesi! Aziz Yıldırım yıldız oyuncuyu yeniden renklere bağlıyor

16 Haziran 2026 - Sal - 21:52
10
Haziran
15:32
Mourinho’dan Aziz Yıldırım’a telefon! Fenerbahçe iddiası gündem oldu
Spor

Mourinho’dan Aziz Yıldırım’a sürpriz telefon: Hak ettiğiniz…

10 Haziran 2026 - Çar - 15:32
14:45
CELAL DURUOĞLU

Ziya Kaybetti ! Lider Kazandı!

10 Haziran 2026 - Çar - 14:45
8
Haziran
9:55
Aykut Kocaman'dan sert tepki_ Ben bundan şikayetçiyim
Spor

Aykut Kocaman Fenerbahçe’ye geri mi dönüyor? Ünlü spor yorumcusundan flaş iddia

8 Haziran 2026 - Pts - 9:55
7
Haziran
12:01
Ekran Resmi 2026-06-07 11.59.48
Spor

Aziz Yıldırım mı Hakan Safi mi? Fenerbahçe başkanını seçiyor

7 Haziran 2026 - Paz - 12:01
Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!