DOLAR 16,0782 0.01%
EURO 17,3037 -0.14%
ALTIN 964,981,73
BITCOIN 4744501,51%
Ankara
18°

PARÇALI BULUTLU

tügva etiketi için sonuçlar

TÜGVA Yöneticisinin Bir Çocuğu Sosyal Medyada Taciz Ettiği Ortaya Çıktı! TÜGVA Yöneticisinin Bir Çocuğu Sosyal Medyada Taciz Ettiği Ortaya Çıktı!
TÜGVA hakkında yeni paylaşım: “Abi biz bir yer kiralayıp kirasını vs. belediyelere yıkabiliriz” TÜGVA hakkında yeni paylaşım: “Abi biz bir yer kiralayıp kirasını vs. belediyelere yıkabiliriz”
Yeni TÜGVA Belgeleri Ortaya Çıktı! Yeni TÜGVA Belgeleri Ortaya Çıktı!
TÜGVA yurdunu belediye döşemiş! TÜGVA yurdunu belediye döşemiş!
Bir kamu binasının daha TÜGVA’ya verildiği ortaya çıktı! Bir kamu binasının daha TÜGVA’ya verildiği ortaya çıktı!
TÜGVA tartışmasında  AKP’li Turan: Yanlış yapan varsa savcılar gereğini yapmalı TÜGVA tartışmasında AKP’li Turan: Yanlış yapan varsa savcılar gereğini yapmalı
Zafer Partisi’nden  TÜGVA hakkında suç duyurusu ve tutuklama talebi! Zafer Partisi’nden TÜGVA hakkında suç duyurusu ve tutuklama talebi!
TÜGVA belgelerinden Süleyman Soylu’nun istifa ettiği güne ait yazışmalar ortaya çıktı TÜGVA belgelerinden Süleyman Soylu’nun istifa ettiği güne ait yazışmalar ortaya çıktı
İbrahim Kalın TÜGVA hakkında: “Son derece şeffaf çalışıyorlar” İbrahim Kalın TÜGVA hakkında: “Son derece şeffaf çalışıyorlar”
Berat Albayrak İstifa Ettiği Gün TÜGVA Grubunda Yazılan Mesajlar Ortaya Çıktı! Berat Albayrak İstifa Ettiği Gün TÜGVA Grubunda Yazılan Mesajlar Ortaya Çıktı!
TÜGVA skandallarında bir yenisi daha: “Fatura belediyeye kesilmiş!” TÜGVA skandallarında bir yenisi daha: “Fatura belediyeye kesilmiş!”
THY, TÜGVA’ya Selman Öğüt’ün Programı İçin 1500 Bedava Bilet Vermiş THY, TÜGVA’ya Selman Öğüt’ün Programı İçin 1500 Bedava Bilet Vermiş
Gençler İşsizlikten İntihar Ederken, TÜGVA Temsilcisi Zenginliği İle Gününü Gün Ediyor! Gençler İşsizlikten İntihar Ederken, TÜGVA Temsilcisi Zenginliği İle Gününü Gün Ediyor!
“Her şey güzel olacak”mış… “Her şey güzel olacak”mış…
Zafer Partisi Pembe Köşk’ün Ensar Vakfı ve Tügva’ya Devredilişini Protesto Etti Zafer Partisi Pembe Köşk’ün Ensar Vakfı ve Tügva’ya Devredilişini Protesto Etti
Zafer Partisi, Kocaeli Belediye Başkanı Büyükakın’ı Protesto Etmek İçin Pembe Köşk’te Buluşuyor Zafer Partisi, Kocaeli Belediye Başkanı Büyükakın’ı Protesto Etmek İçin Pembe Köşk’te Buluşuyor
Eğitim-İş: TÜGVA’nın protokolleri iptal edilmeli Eğitim-İş: TÜGVA’nın protokolleri iptal edilmeli
TÜGVA Torpil İddialarını Kabul Etti TÜGVA Torpil İddialarını Kabul Etti
Hilal Kaplan: AK Parti’nin CHP’den öğreneceği çok şey var Hilal Kaplan: AK Parti’nin CHP’den öğreneceği çok şey var
TÜGVA referansları konuştu TÜGVA referansları konuştu
TÜGVA Temsilcisi, İl Özel İdare’de Çalışıyormuş TÜGVA Temsilcisi, İl Özel İdare’de Çalışıyormuş
AK Partili Göksu: TÜGVA’ya ve Ensar’a Çatlasanız Da Patlasanız Da Destek Vermeye Devam Edeceğiz AK Partili Göksu: TÜGVA’ya ve Ensar’a Çatlasanız Da Patlasanız Da Destek Vermeye Devam Edeceğiz
Bilal Erdoğan’dan TÜGVA Hakkında: İftira, Kıskanıyorlar Bilal Erdoğan’dan TÜGVA Hakkında: İftira, Kıskanıyorlar
TÜGVA’da Sızan Belgelerden İş Arayan Kadına Taciz Çıktı! TÜGVA’da Sızan Belgelerden İş Arayan Kadına Taciz Çıktı!
TÜGVA’ya Ait Olduğu Öne Sürülen Kadrolaşma Listeleri Gündemde! TÜGVA’ya Ait Olduğu Öne Sürülen Kadrolaşma Listeleri Gündemde!
İsmail Saymaz: AKP İçinden Aldığım Bilgiye Göre TÜGVA Listeleri Doğru İsmail Saymaz: AKP İçinden Aldığım Bilgiye Göre TÜGVA Listeleri Doğru
TÜGVA’nın koordinatörü, THY şirketine müdür olmuş TÜGVA’nın koordinatörü, THY şirketine müdür olmuş
TÜGVA’ya karşı çıktı, görevden alındı TÜGVA’ya karşı çıktı, görevden alındı
TÜGVA’nın kiraladığı Büyükada İskelesi’nde kına gecesi yapan AKP’li : Adam mı öldürdük? TÜGVA’nın kiraladığı Büyükada İskelesi’nde kına gecesi yapan AKP’li : Adam mı öldürdük?
TÜGVA’nın Büyükada İskelesi’ndeki Yerinde AKP‘li Yöneticilerin Çocuklarının Sünnet Mevlidi Yapılmış! TÜGVA’nın Büyükada İskelesi’ndeki Yerinde AKP‘li Yöneticilerin Çocuklarının Sünnet Mevlidi Yapılmış!
Tarihi Büyükada İskelesi’nin AK Parti Döneminde TÜGVA’ya Aylık 2 Bin TL’ye Kiralandığı Ortaya ÇıktI! Tarihi Büyükada İskelesi’nin AK Parti Döneminde TÜGVA’ya Aylık 2 Bin TL’ye Kiralandığı Ortaya ÇıktI!
Sağlık Bakanlığı Yandaşa İhale Yağdırdı Sağlık Bakanlığı Yandaşa İhale Yağdırdı
AKP’li belediyeden Süleymancılara 355 bin liralık kıyak! AKP’li belediyeden Süleymancılara 355 bin liralık kıyak!
Pendik Belediyesinden, Danışmanlarına 1 Milyon Lira! Pendik Belediyesinden, Danışmanlarına 1 Milyon Lira!
İBB, AKP döneminde yandaşların faturalarını bile ödemiş İBB, AKP döneminde yandaşların faturalarını bile ödemiş
Öğrenci yurdu olarak kiralanan binalar TÜGVA ve TÜRGEV’e devredildi, kiralarını belediye ödedi Öğrenci yurdu olarak kiralanan binalar TÜGVA ve TÜRGEV’e devredildi, kiralarını belediye ödedi
Sayıştay Denetim Raporu: TÜGVA ve TÜRGEV’in kiraları ödenmiş! Sayıştay Denetim Raporu: TÜGVA ve TÜRGEV’in kiraları ödenmiş!