GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

21.10.2026 02:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6569.286570.13-0.05%
GUMUSGümüş Gram92.3192.41-0.06%
Ons AltınOns Altın00-0.11%
Has AltınHas Altın6536.446537.28-0.05%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10504.4810746.750%
YARIMALTINYarım Altın20943.3021493.500%
TAMALTINTam Altın42017.9142855.540%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43563.0044224.00-0.43%
ATAALTINAta Altın43330.9744433.040%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3742.223746.570%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4792.674798.240%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5987.555994.520%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın105044.78106744.460%
BESLIALTINBeşli Altın212715.69216906.860%
GREMSEALTINGremse Altın105044.78107467.490%
RESATALTINReşat Altın43330.9744433.040%
HAMITALTINHamit Altın43330.9744433.040%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

istanbul-parkta-yeni-donem-suzt
Gündem

Formula 1 Türkiye’ye dönüyor! Tarih belli oldu

somer-didemjpg-OiaJFkUE4kWXjzMnHxvimQ
Magazin

Somer Sivrioğlu ile Talya Didem Belen bir düğünde birlikte görüntülendi

ekran-resmi-20260916-100440png-4g3-_O3GP0mmF0NetOrpQw
Spor

Samsunspor, Mouandilmadji’yi 9 milyon euroya Olympiakos’a sattı

asiri-derecede-gebeyim-dedi-melike-sahinin-karni-burnunda-son-haline-begeni-yagdi-6jpg-hk81ae3KvkyItvtoJi7n2Q
Magazin

Melike Şahin hamileliğinin son döneminden kareler paylaştı

Fenerbahçe’nin Bissouma transferi için tarih verdiler! İşte Tottenham yönetiminin planı
Spor

Ajax, serbest kalan Bissouma’yı kadrosuna kattı

emeklijpg-lqyvFMKz6kSoglcECnXWYA
Ekonomi

Kademeli emeklilik bekleyenleri üzecek haber! Bakanlık gündeminde düzenleme yok!

38-yildir-istanbulda-yasiyordu-elvin-levinler-bogazda-bir-ilki-yasadi-6jpg-Y1a3kFsgE0WBdniGfbRokw
Magazin

Elvin Levinler, İstanbul Boğazı’nda ilk kez denize girdi

depophotos19233375jpg-hwZU3qraZE2jKGL5ySiMDQ
Spor

Messi milli takıma 6 Ekim’de Benin maçıyla veda edecek

farukbilencigdemsabancijpg-kH3wxidAmUuQQKbJxbwmaQ
Magazin

Çiğdem Sabancı-Faruk Bilen boşanma davasında üst mahkeme itirazı reddetti

depophotos19240991jpg-MNQ18QMTeUuCN9zmctJiPg
Spor

Beşiktaş’ın Avrupa Ligi rakibi Marsilya, ligde üç maç üst üste kaybetti

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!