GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 14:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6222.086222.90-3.56%
GUMUSGümüş Gram78.8578.92-5.74%
Ons AltınOns Altın00-3.63%
Has AltınHas Altın6190.976191.78-3.56%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

umit-ozdagdan-uyusturucuyla-mucadele-sozu-p56pB4IA.jpg
Gündem

Ümit Özdağ’dan uyuşturucuyla mücadele sözü

umit-ozdagdan-chpnin-konferansinin-basina-kapali-olmasina-tepki-turk-halkindan-gizlenen-nedir-YnQxsdNQ.jpg
Manşet

Ümit Özdağ’dan, CHP’nin konferansının basına kapalı olmasına tepki: Türk halkından gizlenen nedir?

bddkdan-kredi-karti-kredi-ve-kmh-duzenlemelerine-iliskin-yeni-aciklama-Onu1Wy8Z.jpg
Ekonomi

BDDK’dan Kredi Kartı, Kredi ve KMH Düzenlemelerine İlişkin Yeni Açıklama

bddkdan-yeni-duzenleme-borcluya-yapilandirma-imkani-geliyor-DAsnzPhj.jpg
Ekonomi

BDDK’dan yeni düzenleme: Borçluya yapılandırma imkanı geliyor

trafikte-ceza-yagmuru-geliyor-yeni-duzenleme-mecliste-vqcEAtTu.jpg
Gündem

Trafikte ceza yağmuru geliyor: Yeni düzenleme Meclis’te

esaslar-yeniden-duzenlendi-21-ilde-kenevir-uretimi-yapilabilecek-fYOePlgG.jpg
Ekonomi

Esaslar yeniden düzenlendi: 21 ilde kenevir üretimi yapılabilecek

en-dusuk-emekli-ayligi-farkinin-odenecegi-tarih-belli-oldu-9H1P2fMB.jpg
Ekonomi

En düşük emekli aylığı farkının ödeneceği tarih belli oldu

epdk-duyurdu-turkiye-bu-yil-585-milyar-dogal-gaz-tuketecek-9BztpSag.jpg
Ekonomi

EPDK duyurdu! Türkiye bu yıl 58,5 milyar doğal gaz tüketecek!

ciftciye-buzagi-kiti-ve-dezenfektan-destegi-ShhKnTwQ.jpg
Ekonomi

Çiftçiye buzağı kiti ve dezenfektan desteği

tencere-ile-tabak-arasindaki-ucurum-10-katina-cikti-MX9lwvH3.jpg
Ekonomi

Tencere ile tabak arasındaki uçurum 10 katına çıktı!

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!