GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 14:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6222.086222.90-3.56%
GUMUSGümüş Gram78.8578.92-5.74%
Ons AltınOns Altın00-3.63%
Has AltınHas Altın6190.976191.78-3.56%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

mide-bulandiran-liste-aciklandi-peynir-sucuk-ve-donerde-akilalmaz-hileler-Rj5g6fkC.jpg
Gündem

Mide bulandıran liste açıklandı: Peynir, sucuk ve dönerde akılalmaz hileler

abd-iran-geriliminde-olasi-7-senaryo-JwUnTQwX.jpg
Dünya

ABD-İran geriliminde olası 7 senaryo

bu-saganak-saatlerce-degil-gunlerce-surecek-istanbulun-yagmur-mesaisi-basladi-uYsam72e.jpg
Gündem

Bu sağanak saatlerce değil günlerce sürecek! İstanbul’un yağmur mesaisi başladı

liyakat-kaybetti-siyaset-kazandi-bashekim-istifa-ettirildi-kenti-terk-etti-VCbcqkIM.jpg
Gündem

Liyakat kaybetti siyaset kazandı: Başhekim istifa ettirildi, kenti terk etti

beyaz-esyada-tehlike-canlari-ihracat-10-yil-oncesine-dondu-IXYQ7cpE.jpg
Ekonomi

Beyaz eşyada tehlike çanları: İhracat 10 yıl öncesine döndü

sam-ile-sdg-arasinda-kritik-mutabakatin-arka-plani-ve-tum-detaylari-ortaya-cikti-ZLn7p8dj.jpg
Dünya

Şam ile SDG arasında kritik mutabakatın arka planı ve tüm detayları ortaya çıktı

galatasarayin-sampiyonlar-ligindeki-rakibi-belli-oldu-faOTq5i3.jpg
Galatasaray

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi belli oldu

fenerbahcenin-rakibi-ingiliz-nottingham-foresti-yakindan-inceledik-1ZQv86T4.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe’nin rakibi İngiliz Nottingham Forest’ı yakından inceledik

besiktastan-flas-hamle-hedef-liverpoolun-kalecisi-S7NXVMyW.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş’tan flaş hamle! Hedef Liverpool’un kalecisi

cuma-bu-aksam-hangi-diziler-var-30-ocak-kizilcik-serbeti-yeralti-yeni-bolum-bugun-ZnKGByHv.jpg
Magazin

Cuma bu akşam hangi diziler var? 30 Ocak Kızılcık Şerbeti, Yeraltı yeni bölüm bugün var mı, ne zaman?

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!