GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 13:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6222.086222.90-3.56%
GUMUSGümüş Gram78.8578.92-5.74%
Ons AltınOns Altın00-3.63%
Has AltınHas Altın6190.976191.78-3.56%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

milli-muharip-ucak-kaana-yeni-guc-gururlandiran-bir-adim-daha-geri-sayim-basladi-xvjaOIKT.jpg
Ekonomi

Milli Muharip Uçak KAAN’a yeni güç! Gururlandıran bir adım daha: Geri sayım başladı

1972den-sonraki-ilk-insanli-ay-gorev-icin-geri-sayim-DHIEnSbI.jpg
Gündem

1972’den sonraki ilk insanlı Ay görev için geri sayım

turkiyede-cocuklar-nasil-besleniyor-anneler-isyan-etti-yumurta-var-sut-yok-sut-var-yumurta-SNwaCvrj.jpg
Ekonomi

Türkiye’de çocuklar nasıl besleniyor… Anneler isyan etti: Yumurta var süt yok, süt var yumurta yok

anam-bile-sandikta-gorusuruz-diyor-sZNsbuzm.jpg
Ekonomi

Anam bile sandıkta görüşürüz diyor

selcuk-bayraktar-robert-kolejde-de-mitde-de-okudum-hala-laz-usagiyim-D3MO787B.jpg
Ekonomi

Selçuk Bayraktar: Robert Kolej’de de MIT’de de okudum, hala laz uşağıyım

konutta-dengeleri-degistiren-kredi-karari-15-milyon-tllik-avantaj-RdDKmvKU.jpg
Ekonomi

Konutta dengeleri değiştiren kredi kararı! 1.5 milyon TL’lik avantaj

teror-orgutunden-sam-yonetimine-skandal-liste-turkiyeye-acik-acik-meydan-okudular-JfreJsHA.jpg
Gündem

Terör örgütünden Şam yönetimine skandal liste! Türkiye’ye açık açık meydan okudular

imamoglu-ile-beraber-diplomasi-iptal-edilmisti-prof-dr-saybasili-icin-sorbonne-universitesinden-kritik-karar-c5eMzj21.jpg
Gündem

İmamoğlu ile beraber diploması iptal edilmişti: Prof. Dr. Saybaşılı için Sorbonne Üniversitesi’nden kritik karar

kadin-bakandan-akilalmaz-gaf-ghX3EVVU.jpg
AKP

Kadın bakandan akılalmaz gaf

akpli-samil-tayyardan-kilicdaroglu-iddiasi-VMbGO7k4.jpg
AKP

AKP’li Şamil Tayyar’dan Kılıçdaroğlu iddiası

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!