GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

29.10.2026 13:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6454.946455.75-0.95%
GUMUSGümüş Gram84.2884.36-2.50%
Ons AltınOns Altın00-0.95%
Has AltınHas Altın6422.666423.47-0.95%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

zafer-partisinden-beykozdaki-cok-uluslu-deniz-gucu-planina-tepki-DMkPTTfg.jpg
Gündem

Zafer Partisi’nden Beykoz’daki çok uluslu deniz gücü planına tepki

sanayici-mehmet-simsek-bulusmasindan-cikan-mesaj-programdan-taviz-yok-cozumu-birlikte-uretelim-gqlRz4P7.jpg
Ekonomi

Sanayici-Mehmet Şimşek buluşmasından çıkan mesaj: Programdan taviz yok, çözümü birlikte üretelim

ozel-kararini-verdi-ya-istifa-edecek-ya-da-ihrac-edilecek-mSqcfs26.jpg
CHP

Özel kararını verdi! Ya istifa edecek ya da ihraç edilecek

ev-sahipleri-dikkat-eyvah-dememek-icin-yarin-son-gun-OijEzBlT.jpg
Gündem

Ev sahipleri dikkat! ‘Eyvah’ dememek için yarın son gün

dogum-izni-sure-uzuyor-ama-esitlik-saglaniyor-mu-UcRjC2gy.jpg
Gündem

Doğum izni: Süre uzuyor ama eşitlik sağlanıyor mu?

bu-cocuklar-yalnizca-ailelerinin-degil-toplumun-da-cocuklari-j4sDRF8H.jpg
Gündem

‘Bu çocuklar yalnızca ailelerinin değil toplumun da çocukları’

tv-yayin-akisi-29-mart-pazar-bugun-hangi-kanalda-ne-var-gunun-filmleri-ve-7iwrkAFB.jpg
Magazin

TV yayın akışı 29 Mart Pazar! Bugün hangi kanalda ne var? Günün filmleri ve dizileri neler?

seda-sayandan-bomba-yanit-cok-evlenince-oyle-oluyor-9RMaYUbp.jpg
Magazin

Seda Sayan’dan bomba yanıt: Çok evlenince öyle oluyor

besiktastan-40-milyon-euroluk-cilgin-operasyon-jhtll2l4.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş’tan 40 milyon euroluk çılgın operasyon!

galatasarayda-beklenmedik-mauro-icardi-karari-5kgFDb7K.jpg
Galatasaray

Galatasaray’da beklenmedik Mauro Icardi kararı!

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!