GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

29.10.2026 05:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6507.826508.70-0.14%
GUMUSGümüş Gram86.3486.42-0.12%
Ons AltınOns Altın00-0.13%
Has AltınHas Altın6475.286476.15-0.14%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tv-yayin-akisi-6-nisan-pazartesi-bugun-hangi-kanalda-ne-var-gunun-filmleri-ve-TzghxG3w.jpg
Magazin

TV yayın akışı 6 Nisan Pazartesi! Bugün hangi kanalda ne var? Günün filmleri ve dizileri neler?

kiskanmak-dizisinden-beklenmedik-veda-7DzXsXjs.jpg
Magazin

Kıskanmak dizisinden beklenmedik veda

tffden-derbi-sonrasi-bomba-yasin-kol-karari-zSYupv79.jpg
Beşiktaş

TFF’den derbi sonrası bomba Yasin Kol kararı

gokhan-sazdagi-fenerbahce-macinda-top-kaybi-rekoru-kirdi-TDtgvlq2.jpg
Beşiktaş

Gökhan Sazdağı, Fenerbahçe maçında top kaybı rekoru kırdı

leroy-saneden-galatasaray-taraftarini-sevindiren-haber-Jt1ZYRya.jpg
Galatasaray

Leroy Sane’den Galatasaray taraftarını sevindiren haber

son-dakika-yalcin-kucuk-hayatini-kaybetti-ci4XZvGY.jpg
Gündem

Son Dakika | Yalçın Küçük hayatını kaybetti

2
Reklam

Evde Spor mu Spor Salonu mu? Hangisi Sizin İçin Daha Uygun

haberiniz
Reklam

Ekran yerine kalem: çocuklar için boyama sayfası ile eğlenceli saatler

sebahat-tuncel-gozaltina-alindi-QRqBnuna.jpg
DEM

Sebahat Tuncel gözaltına alındı

abd-irandaki-nukleer-santrali-vurmustu-dsoden-endiselendiren-uyari-geldi-F7L6yTaP.jpg
Dünya

ABD İran’daki nükleer santrali vurmuştu! DSÖ’den endişelendiren uyarı geldi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!