GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

29.10.2026 04:00:01
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6470.226471.02-0.72%
GUMUSGümüş Gram85.6785.76-0.88%
Ons AltınOns Altın00-0.71%
Has AltınHas Altın6437.876438.66-0.72%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kurulum-maliyeti-yok-bu-gunes-panelleri-her-yerde-ucretsiz-elektrik-uretecek-1ZCikmHu.jpg
Ekonomi

Kurulum maliyeti yok: Bu güneş panelleri her yerde ücretsiz elektrik üretecek

otvsiz-alinabilecek-yerli-araba-modelleri-belli-oldu-iste-araclarin-ozellikleri-ve-fiyatlari-TZfZGAsl.jpg
Ekonomi

ÖTV’siz alınabilecek yerli araba modelleri belli oldu: İşte araçların özellikleri ve fiyatları

tv-yayin-akisi-7-nisan-sali-bugun-hangi-kanalda-ne-var-gunun-filmleri-ve-AhxKVjGg.jpg
Magazin

TV yayın akışı 7 Nisan Salı! Bugün hangi kanalda ne var? Günün filmleri ve dizileri neler?

haftalik-reytinglerde-ozeti-en-cok-izlenen-yerli-diziler-gXFIatDr.jpg
Magazin

Haftalık Reytinglerde Özeti En Çok İzlenen Yerli Diziler

besiktasta-ersin-destanoglu-karari-OR9t6ZMK.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu kararı

fenerbahcede-transfer-gelismesi-o-isim-tekrar-gundemde-H24U4cf4.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe’de transfer gelişmesi! O isim tekrar gündemde

galatasarayda-goztepe-maci-oncesi-2-eksik-milli-oyuncu-kart-sinirinda-RtthutRY.jpg
Galatasaray

Galatasaray’da Göztepe maçı öncesi 2 eksik! Milli oyuncu kart sınırında

03
Ekonomi

Azmi Karamahmutoğlu: “Siyasi Partilerin Tamamı Gelecek Seçimde Ortak Bir Cumhurbaşkanı Adayı Etrafında İttifak Yapabilmeli”

turkiyedeki-bu-golun-ortasinda-120-kisi-yasiyor-tek-bir-yolu-bile-yok-Snjjhxjr.jpg
Gündem

Türkiye’deki bu gölün ortasında 120 kişi yaşıyor: Tek bir yolu bile yok

iktidara-yakin-gazete-chpde-mutlak-butlan-senaryolari-yazdi-pzvjlAls.jpg
CHP

İktidara yakın gazete ‘CHP’de mutlak butlan senaryoları’ yazdı

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!