GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.10.2026 19:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6426.946427.840.67%
GUMUSGümüş Gram86.5886.660.59%
Ons AltınOns Altın000.53%
Has AltınHas Altın6394.806395.700.67%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10260.2410494.98-0.37%
YARIMALTINYarım Altın20456.3620989.95-0.37%
TAMALTINTam Altın41040.9741851.52-0.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını42513.0043174.00-0.37%
ATAALTINAta Altın42323.5043392.07-0.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3655.213658.80-0.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4681.244685.83-0.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5848.345854.08-0.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın102602.43104243.67-0.37%
BESLIALTINBeşli Altın207769.92211825.19-0.37%
GREMSEALTINGremse Altın102602.43104949.75-0.37%
RESATALTINReşat Altın42323.5043392.07-0.37%
HAMITALTINHamit Altın42323.5043392.07-0.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

manset gorseli
Reklam

Hyaluronic Acid Nedir? Hyaluronik Asit Cilt Bakımında Neden Bu Kadar Önemlidir?

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!