GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

18.10.2026 22:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6632.396633.21-0.03%
GUMUSGümüş Gram90.6590.76-0.67%
Ons AltınOns Altın00-0.13%
Has AltınHas Altın6599.236600.04-0.03%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10617.1010859.670.90%
YARIMALTINYarım Altın21167.8521719.340.90%
TAMALTINTam Altın42468.4243305.850.90%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43976.0044639.000.81%
ATAALTINAta Altın43795.5544899.930.90%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3782.343785.940.90%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4844.054848.660.90%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6051.756057.500.90%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106171.04107866.100.90%
BESLIALTINBeşli Altın214996.36219186.030.90%
GREMSEALTINGremse Altın106171.04108596.720.90%
RESATALTINReşat Altın43795.5544899.930.90%
HAMITALTINHamit Altın43795.5544899.930.90%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

hulya-avsar-tesetturlu-bir-karakter-ile-ekranlara-donuyor-TqzjNy5X.jpg
Magazin

Hülya Avşar, tesettürlü bir karakter ile ekranlara dönüyor

ihalar-niye-yakalanmiyor-4mjlT8Fu.jpg
İYİ

İHA’lar niye yakalanmıyor?

karakis-kapida-kar-saganak-ve-dondurucu-soguklar-geliyor-40-gun-surecek-5El3d1nh.jpg
Gündem

Karakış kapıda! Kar, sağanak ve dondurucu soğuklar geliyor; 40 gün sürecek

galatasaray-tribununde-buyuk-surpriz-E5DUZnrF.jpg
Galatasaray

Galatasaray tribününde büyük sürpriz

genclerbirligi-trabzonspor-11ler-YXi5S6iQ.jpg
Spor

Gençlerbirliği – Trabzonspor: 11’ler

stadyumlarda-leyla-zana-gerilimi-buyuyor-CKcN5ajN.jpg
DEM

Stadyumlarda “Leyla Zana” gerilimi büyüyor

disisleri-bakani-fidan-sdgnin-entegrasyona-niyeti-yok-israille-koordinasyon-icinde-7MsygkDz.jpg
AKP

Dışişleri Bakanı Fidan: SDG’nin entegrasyona niyeti yok, İsrail’le koordinasyon içinde

dem-parti-ve-chpden-ortak-aciklama-lUUPgJNJ.jpg
CHP

DEM Parti ve CHP’den ortak açıklama

akpli-vekil-kayak-takimlariyla-kursuye-cikti-halka-seslendi-7BMeDLQ5.jpg
AKP

AKP’li vekil kayak takımlarıyla kürsüye çıktı halka seslendi!

altin-haftaya-hizli-basladi-kilogrami-6-milyon-tlyi-gecti-LgTxc8WN.jpg
Ekonomi

Altın haftaya hızlı başladı: Kilogramı 6 Milyon TL’yi geçti

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!