GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

18.10.2026 23:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6632.396633.21-0.03%
GUMUSGümüş Gram90.6590.76-0.67%
Ons AltınOns Altın00-0.13%
Has AltınHas Altın6599.236600.04-0.03%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10617.1010859.670.90%
YARIMALTINYarım Altın21167.8521719.340.90%
TAMALTINTam Altın42468.4243305.850.90%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43976.0044639.000.81%
ATAALTINAta Altın43795.5544899.930.90%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3782.343785.940.90%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4844.054848.660.90%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6051.756057.500.90%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106171.04107866.100.90%
BESLIALTINBeşli Altın214996.36219186.030.90%
GREMSEALTINGremse Altın106171.04108596.720.90%
RESATALTINReşat Altın43795.5544899.930.90%
HAMITALTINHamit Altın43795.5544899.930.90%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

super-ligde-ilk-devrenin-puan-durumu-a7E7Qdn2.jpg
Galatasaray

Süper Lig’de ilk devrenin puan durumu!

super-ligde-ilk-yari-sona-erdi-zirve-degismedi-bir-takim-maglubiyet-yasamadi-tNTIfbjt.jpg
Spor

Süper Lig’de ilk yarı sona erdi! Zirve değişmedi! Bir takım mağlubiyet yaşamadı

son-dakika-2026-asgari-ucret-belli-oldu-iste-yeni-asgari-ucret-zammi-9lagvcZO.jpg
Ekonomi

SON DAKİKA: 2026 asgari ücret belli oldu! İşte yeni asgari ücret zammı…

elektrikte-gorunmez-zam-kapida-son-kaynak-tedarik-tarifesi-neSGOTPV.jpg
Ekonomi

Elektrikte ‘görünmez’ zam kapıda: ‘Son kaynak tedarik tarifesi’

bu-aksam-hangi-diziler-var-23-aralik-yayin-akisinda-neler-var-atv-show-tv-eRnyCuWr.jpg
Magazin

Bu akşam hangi diziler var? 23 Aralık yayın akışında neler var? ATV, Show TV, NOW, TV8, TRT1, Kanal D, hangi diziler var?

ben-leman-dizisinin-de-fisi-cekildi-oyuncu-isyan-etti-OlMP6pbh.jpg
Magazin

Ben Leman dizisinin de fişi çekildi! Oyuncu isyan etti

01
Manşet

Zafer Partisi Gençlik Kolları Sözcüsü Aklan: Katillerin Yaşı Değil, İşledikleri Suçlar Konuşulmalıdır

Şahsuvaroğlu Cemal Amca Destanı
Gündem

Lütfü Şahsuvaroğlu Cemal Amca Destanı’na yeni ekler yaparken Kızılırmak’ın kirlenmesine dikkat çekti

fenerbahcede-kritik-toplanti-sonrasi-irfan-can-kahveci-hakkinda-son-karar-verildi-iAph5CGr.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe’de kritik toplantı sonrası İrfan Can Kahveci hakkında son karar verildi

tv-yayin-akisi-22-aralik-2025-pazartesi-bugun-tvde-ne-var-kanal-d-jY482KcT.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 22 ARALIK 2025 PAZARTESİ || Bugün tv’de ne var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!