GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 16:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6222.086222.90-3.56%
GUMUSGümüş Gram78.8578.92-5.74%
Ons AltınOns Altın00-3.63%
Has AltınHas Altın6190.976191.78-3.56%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

emekliye-bayram-ikramiyesi-kulisini-canli-yayinda-anlatti-herkes-alamayacak-Ilz5CreU.jpg
Ekonomi

Emekliye bayram ikramiyesi kulisini canlı yayında anlattı: Herkes alamayacak

dikkat-ceken-secim-anketi-issiz-secmenin-tercihi-belli-oldu-DZQY6NE4.jpg
AKP

Dikkat çeken seçim anketi: İşsiz seçmenin tercihi belli oldu!

manchester-city-galatasaray-maci-oncesi-espnden-galatasaray-analizi-ntqPe6mr.jpg
Galatasaray

Manchester City-Galatasaray Maçı Öncesi ESPN’den Galatasaray Analizi

canli-domenico-tedescodan-jhon-duran-aciklamasi-beklememiz-gerekiyor-8tfLpB5H.jpg
Fenerbahçe

CANLI | Domenico Tedesco’dan Jhon Duran açıklaması: ‘Beklememiz gerekiyor!’

besiktasin-teklif-yaptigi-yildiz-futbolcu-belli-oldu-fFyCSCBr.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş’ın teklif yaptığı yıldız futbolcu belli oldu

tv-yayin-akisi-28-ocak-2026-carsamba-galatasaray-maci-bugun-tvde-hangi-BSz26Oh3.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 28 OCAK 2026 ÇARŞAMBA (GALATASARAY MAÇI ) || Bugün tv’de hangi diziler var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

beyazin-yeni-programinda-kriz-fatura-o-isme-kesildi-isine-son-verildi-j8eHn3IX.jpg
Magazin

Beyaz’ın yeni programında kriz: Fatura o isme kesildi, işine son verildi!

antalyada-tarim-alanlari-selden-zarar-gordu-2wLY2sr7.jpg
Ekonomi

Antalya’da Tarım Alanları Selden Zarar Gördü

bakana-luks-arac-emekliye-sukur-qVrNjXid.jpg
Ekonomi

Bakana lüks araç emekliye şükür

halk-sagligini-hice-saydilar-Pd5HjuOG.jpg
Gündem

Halk sağlığını hiçe saydılar

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!