GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 09:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6222.086222.90-3.56%
GUMUSGümüş Gram78.8578.92-5.74%
Ons AltınOns Altın00-3.63%
Has AltınHas Altın6190.976191.78-3.56%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

akpli-vekiller-akpli-ismi-bile-cileden-cikardi-GWgFiT38.jpg
AKP

AKP’li vekiller AKP’li ismi bile çileden çıkardı

01
Gündem

Zafer Partili Nazif Okumuş: Zehri İlaç Diye Yutturuyorlar

oturdugu-binada-kentsel-donusume-izin-vermeyenin-tapusu-devlete-geciyor-resmi-gazetede-bugun-yayimlandi-EAp6r3Fh.jpg
Gündem

Oturduğu binada kentsel dönüşüme izin vermeyenin tapusu devlete geçiyor: Resmi Gazete’de bugün yayımlandı

l-quipe-kantenin-fenerbahceye-transferinde-erdogan-devreye-girdi-EuH54YCV.jpg
Fenerbahçe

L’Équipe: Kante’nin Fenerbahçe’ye transferinde Erdoğan devreye girdi

tarihteki-ilk-insan-muskin-net-serveti-800-milyar-dolari-asti-myEzUUCf.jpg
Dünya

Tarihteki ilk insan: Musk’ın net serveti 800 milyar doları aştı

kredi-karti-kullananlar-dikkat-kredi-karti-limit-duzenlemesinde-yeni-gelisme-sqKiSyem.jpg
Ekonomi

Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! Kredi Kartı Limit Düzenlemesinde Yeni Gelişme

gelir-tamamlayici-destek-programinda-ayrintilar-belli-oldu-gida-ve-kira-yardimi-geliyor-lI9Fg9xf.jpg
Ekonomi

Gelir Tamamlayıcı Destek Programı’nda ayrıntılar belli oldu: Gıda ve kira yardımı geliyor

sgkdan-prim-borclari-icin-yeni-duzenleme-yapilandirma-kolaylastirildi-v6NUVJ7g.jpg
Ekonomi

SGK’dan prim borçları için yeni düzenleme: Yapılandırma kolaylaştırıldı

asgari-ucret-bir-ayda-eridi-qtPxXDMT.jpg
Ekonomi

Asgari ücret bir ayda eridi

dolgu
Gündem

Köşe yazarımız Ayşe Ece Yel bugün bir operasyon geçirdi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!