GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

31.10.2026 06:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6222.086222.90-3.56%
GUMUSGümüş Gram78.8578.92-5.74%
Ons AltınOns Altın00-3.63%
Has AltınHas Altın6190.976191.78-3.56%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10042.0810274.06-3.37%
YARIMALTINYarım Altın20021.4020548.12-3.37%
TAMALTINTam Altın40168.3340970.57-3.37%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını41761.0042398.00-3.03%
ATAALTINAta Altın41423.5942478.68-3.37%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3577.493581.78-3.37%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4581.704587.20-3.37%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5723.995730.85-3.37%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın100420.83102049.38-3.37%
BESLIALTINBeşli Altın203352.18207366.36-3.37%
GREMSEALTINGremse Altın100420.83102740.60-3.37%
RESATALTINReşat Altın41423.5942478.68-3.37%
HAMITALTINHamit Altın41423.5942478.68-3.37%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kizilay-jet-hiziyla-aciklama-yapti-sube-baskaninin-telefonundan-cocuk-pornosu-cikti-pkysNbpY.jpg
Gündem

Kızılay jet hızıyla açıklama yaptı! Şube başkanının telefonundan çocuk pornosu çıktı

kecioren-belediye-baskani-mesut-ozarslan-akp-yolcusu-mu-mvwQwDE8.jpg
AKP

Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan AKP yolcusu mu?

tuvturkte-skandal-olay-araci-muayenede-kalan-polis-dovulerek-olduruldu-dlyXyVQI.jpg
Gündem

TÜVTÜRK’te skandal olay: Aracı muayenede kalan polis dövülerek öldürüldü

bodrumda-toplam-109-ev-ve-is-yerini-su-basti-metrekareye-65-kilogram-yagis-dustu-Pz1tibbP.jpg
Gündem

Bodrum’da toplam 109 ev ve iş yerini su bastı: Metrekareye 65 kilogram yağış düştü

bilal-erdogandan-genclere-tavsiye-kendinize-kolay-yoldan-bir-yere-gelmis-insanlari-ornek-almayin-Yx5bE9Bu.jpg
AKP

Bilal Erdoğan’dan gençlere tavsiye: Kendinize kolay yoldan bir yere gelmiş insanları örnek almayın

ocak-ayi-kredi-karti-ekstrenizi-kontrol-edin-bankalar-yuzlerce-lirayi-geri-odemek-zorunda-8UkWEXgx.jpg
Ekonomi

Ocak ayı kredi kartı ekstrenizi kontrol edin: Bankalar yüzlerce lirayı geri ödemek zorunda

kredi-ve-kart-borcu-olanlar-icin-3-ay-sure-verildi-yapilandirma-detaylari-netlesti-GWtxqOW2.jpg
Ekonomi

Kredi ve kart borcu olanlar için 3 ay süre verildi: Yapılandırma detayları netleşti

algi-operasyonu-hatayda-coktu-murat-kurumun-gormek-istemedigi-hatay-8gYSJwTj.jpg
AKP

Algı operasyonu Hatay’da çöktü! Murat Kurum’un görmek istemediği Hatay

galatasarayda-transfer-gercekleri-nevzat-dindardan-singo-uyarisi-sonuclari-agir-olabilir-dj3xrdw3.jpg
Galatasaray

Galatasaray’da transfer gerçekleri! Nevzat Dindar’dan Singo uyarısı: Sonuçları ağır olabilir

galatasaray-ve-fenerbahce-uefa-listesi-2026-galatasaray-sampiyonlar-ligi-ve-fenerbahce-avrupa-ligi-83URJT1a.jpg
Fenerbahçe

GALATASARAY VE FENERBAHÇE UEFA LİSTESİ 2026 || Galatasaray Şampiyonlar Ligi ve Fenerbahçe Avrupa Ligi UEFA listesi belli oldu mu, kimler var?

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!