GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 14:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6378.366379.31-1.14%
GUMUSGümüş Gram80.9281.00-3.25%
Ons AltınOns Altın00-1.22%
Has AltınHas Altın6346.476347.41-1.14%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10122.5910356.33-2.60%
YARIMALTINYarım Altın20181.9120712.67-2.60%
TAMALTINTam Altın40490.3641298.65-2.60%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını42158.0042795.00-2.12%
ATAALTINAta Altın41755.6842818.85-2.60%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3606.173610.46-2.60%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4618.434623.93-2.60%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5769.885776.74-2.60%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın101225.89102866.58-2.60%
BESLIALTINBeşli Altın204982.42209026.92-2.60%
GREMSEALTINGremse Altın101225.89103563.34-2.60%
RESATALTINReşat Altın41755.6842818.85-2.60%
HAMITALTINHamit Altın41755.6842818.85-2.60%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ingilizler-fenerbahceli-futbolcuya-hayran-kaldi-fBy7RkTl.jpg
Fenerbahçe

İngilizler Fenerbahçeli futbolcuya hayran kaldı

galatasaray-corendon-alanyaspor-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-23ySH96U.jpg
Galatasaray

Galatasaray- Corendon Alanyaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

besiktas-derbi-oncesi-seriye-bagladi-TAY2cvml.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş, derbi öncesi seriye bağladı!

miniklere-okutulan-and-tartisma-yaratti-bakan-tekinden-ilk-aciklama-9aBnJEtR.jpg
AKP

Miniklere okutulan and tartışma yarattı! Bakan Tekin’den ilk açıklama

chp-lideri-ozel-akin-gurlek-icin-yeni-tarih-verdi-Vu1RwJfP.jpg
AKP

CHP lideri Özel, Akın Gürlek için yeni tarih verdi

bassavcilik-tan-tanju-ozcan-aciklamasi-haber-1829248
CHP

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan gözaltına alındı

ankara-kulisleri-alev-alev-kabinede-ikinci-perde-GcMdXpAK.jpg
AKP

Ankara kulisleri alev alev: Kabinede ikinci perde

mehmet-tolga-akalin-iyi-partiden-istifa-etti-erdogana-duz-ovada-engelsiz-siyaset-yolunu-acan-6OcFBJ4R.jpg
İYİ

Mehmet Tolga Akalın, İyi Parti’den istifa etti: Erdoğan’a düz ovada engelsiz siyaset yolunu açan siyaset tarzını şiddetle reddediyorum

abd-ve-israil-irana-saldiriyor-iran-abd-uslerini-vuruyor-x9KZ6rTf.jpg
Dünya

ABD ve İsrail İran’a saldırıyor, İran ABD üslerini vuruyor

dunyadan-abd-ile-israilin-irana-yonelik-saldirilarina-yonelik-tepkiler-Kug3QeBh.jpg
Dünya

Dünyadan ABD ile İsrail’in İran’a yönelik saldırılarına yönelik tepkiler

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!