GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 10:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6399.446400.34-0.81%
GUMUSGümüş Gram81.3781.46-2.70%
Ons AltınOns Altın00-0.89%
Has AltınHas Altın6367.456368.34-0.81%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kartal-aslana-dolmabahcede-ustun-Fa1MEABv.jpg
Beşiktaş

Kartal, Aslan’a Dolmabahçe’de üstün

galatasaraya-besiktas-derbisi-oncesi-cifte-mujde-WxOUAgz1.jpg
Galatasaray

Galatasaray’a Beşiktaş derbisi öncesi çifte müjde

torbadan-rant-cikti-xkaiygzt.jpg
Ekonomi

Torbadan rant çıktı

gidanin-rotasinda-5-ciddi-risk-var-VJNMqSSY.jpg
Ekonomi

Gıdanın rotasında 5 ciddi risk var

akaryakita-esel-mobil-korumasi-FSLsZ2jr.jpg
Ekonomi

Akaryakıta ‘Eşel Mobil’ koruması

bloombergden-enflasyon-analizi-savas-turkiye-ekonomisini-vurdu-vuHL7Z33.jpg
Ekonomi

Bloomberg’den enflasyon analizi: Savaş Türkiye ekonomisini vurdu

turkiye-yardimla-ayakta-duruyor-8lc9xOf3.jpg
Ekonomi

Türkiye yardımla ayakta duruyor

asgari-ucretin-2065-tlsi-uctu-yxqgrGHO.jpg
Ekonomi

Asgari ücretin 2.065 TL’si uçtu

tanju-ozcan-gorevinden-uzaklastirildi-bolu-belediyesinde-baskanvekili-secimi-icin-tarih-belli-oldu-ea3ytWCi.jpg
CHP

Tanju Özcan görevinden uzaklaştırıldı: Bolu Belediyesi’nde başkanvekili seçimi için tarih belli oldu

akpli-belediye-baskani-iftiracilar-kazanamayacak-dedi-istifa-etti-syQacTWc.jpg
AKP

AKP’li belediye başkanı ‘İftiracılar kazanamayacak’ dedi, istifa etti

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!