GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 09:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6405.706406.49-0.72%
GUMUSGümüş Gram81.7281.82-2.28%
Ons AltınOns Altın00-0.80%
Has AltınHas Altın6373.676374.46-0.72%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

en-cok-fuzeye-sahip-ulkeler-aciklandi-turkiye-devleri-solladi-qt3YNtZ9.jpg
Dünya

En çok füzeye sahip ülkeler açıklandı: Türkiye devleri solladı

tv-yayin-akisi-5-mart-2026-tum-kanallar-bugun-tvde-ne-var-kanal-Xs56TJDJ.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 5 MART 2026 (TÜM KANALLAR) || Bugün tv’de ne var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

inci-tanelerinin-kamurani-diziye-veda-etti-deniz-erdoganin-yeni-projesi-ortaya-cikti-DHUELNcc.jpg
Magazin

İnci Taneleri’nin Kamuran’ı diziye veda etti: Deniz Erdoğan’ın yeni projesi ortaya çıktı!

fenerbahce-ile-galatasaray-ayni-yildizin-pesinde-transfer-derbisi-4LvEjYRO.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe ile Galatasaray, aynı yıldızın peşinde! Transfer derbisi

kartal-aslana-dolmabahcede-ustun-Fa1MEABv.jpg
Beşiktaş

Kartal, Aslan’a Dolmabahçe’de üstün

galatasaraya-besiktas-derbisi-oncesi-cifte-mujde-WxOUAgz1.jpg
Galatasaray

Galatasaray’a Beşiktaş derbisi öncesi çifte müjde

torbadan-rant-cikti-xkaiygzt.jpg
Ekonomi

Torbadan rant çıktı

gidanin-rotasinda-5-ciddi-risk-var-VJNMqSSY.jpg
Ekonomi

Gıdanın rotasında 5 ciddi risk var

akaryakita-esel-mobil-korumasi-FSLsZ2jr.jpg
Ekonomi

Akaryakıta ‘Eşel Mobil’ koruması

bloombergden-enflasyon-analizi-savas-turkiye-ekonomisini-vurdu-vuHL7Z33.jpg
Ekonomi

Bloomberg’den enflasyon analizi: Savaş Türkiye ekonomisini vurdu

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!