GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 05:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6431.066432.09-0.32%
GUMUSGümüş Gram82.6582.73-1.19%
Ons AltınOns Altın00-0.40%
Has AltınHas Altın6398.916399.93-0.32%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

forbes-acikladi-turkiyeden-40-kisi-var-iQuKRati.jpg
Ekonomi

Forbes açıkladı: Türkiye’den 40 kişi var

11-gunde-savasin-carsi-pazar-maliyeti-yuzde-36-zam-Fnq8zTrg.jpg
Ekonomi

11 günde savaşın ‘çarşı-pazar’ maliyeti: Yüzde 36 zam

app-plaka-cezalari-iptal-edildi-LFisEzBL.jpg
Gündem

APP Plaka Cezaları İptal Edildi

israilin-en-cok-korktugu-ulkeler-belli-oldu-turkiyenin-listedeki-siralamasi-dikkat-cekti-wBnCOzum.jpg
Dünya

İsrail’in en çok korktuğu ülkeler belli oldu: Türkiye’nin listedeki sıralaması dikkat çekti

umit-ozdagdan-flas-iddia-akp-o-bakani-gorevden-alacak-SL26TrgX.jpg
AKP

Ümit Özdağ’dan flaş iddia: AKP, o bakanı görevden alacak

erciyeste-ataturk-heykelinin-onune-tugva-afisi-konuldu-Dcd9pFi3.jpg
AKP

Erciyes’te Atatürk heykelinin önüne TÜGVA afişi konuldu

kabine-degisikligi-icin-geri-sayim-4-ismin-bileti-kesildi-iddiasi-i4ed3ekN.jpg
AKP

Kabine değişikliği için geri sayım: 4 ismin bileti kesildi iddiası

3-profesor-zafer-partisine-katildi-5hUOs6AZ.jpg
Siyaset

3 profesör Zafer Partisi’ne katıldı

irandan-trumpin-konusabiliriz-talebine-ilk-tepki-rest-cektiler-WjAuYMFk.jpg
Dünya

İran’dan Trump’ın “Konuşabiliriz” talebine ilk tepki! Rest çektiler

aracina-sonradan-ekran-taktiranlar-trafikten-men-edilecek-21-bin-tl-ceza-kesilecek-Vg2yml9D.jpg
Gündem

Aracına sonradan ekran taktıranlar trafikten men edilecek: 21 bin TL ceza kesilecek

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!