GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 05:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6431.066432.09-0.32%
GUMUSGümüş Gram82.6582.73-1.19%
Ons AltınOns Altın00-0.40%
Has AltınHas Altın6398.916399.93-0.32%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

son-dakika-tcmb-mart-2026da-politika-faizini-yuzde-37de-sabit-tuttu-fYiyqZ27.jpg
Ekonomi

SON DAKİKA: TCMB, Mart 2026’da politika faizini yüzde 37’de sabit tuttu

milli-parklarla-ilgili-teklif-yasalasti-turistik-tesis-yapilabilecek-tesislerin-suresi-99-yila-kadar-uzatilabilecek-cewaVyR2.jpg
Gündem

Milli parklarla ilgili teklif yasalaştı: Turistik tesis yapılabilecek, tesislerin süresi 99 yıla kadar uzatılabilecek

market-urunlerinde-l-ve-p-harfi-donemi-basliyor-son-tarih-31-aralik-2VXS6ZnI.jpg
Gündem

Market Ürünlerinde ‘L’ ve ‘P’ Harfi Dönemi Başlıyor: Son Tarih 31 Aralık!

turkiyenin-unlu-market-zinciri-iflasin-esigine-geldi-47-milyar-tllik-dev-zarar-NylY6mxW.jpg
Gündem

Türkiye’nin Ünlü Market Zinciri İflasın Eşiğine Geldi: 4.7 Milyar TL’lik Dev Zarar!

tarimda-robot-filolari-kurulacak-GdngBaNa.jpg
Gündem

Tarımda robot filoları kurulacak

limonda-gumruk-vergisi-yeniden-duzenlendi-J38TRlza.jpg
Gündem

Limonda gümrük vergisi yeniden düzenlendi

turkiye-alimi-durdurdu-o-ulkede-ihracat-dibe-vurdu-GcTDtaIT.jpg
Gündem

Türkiye alımı durdurdu o ülkede ihracat dibe vurdu

emekli-maasi-ve-bayram-ikramiyesi-ne-zaman-yatacak-takvim-aciklandi-87LY4Hs7.jpg
Ekonomi

Emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Takvim açıklandı

bir-meslek-grubuna-daha-yesil-pasaport-mujdesi-meclise-sunuldu-iste-gerekli-sartlar-Y23aBkmZ.jpg
Gündem

Bir meslek grubuna daha Yeşil Pasaport müjdesi! Meclis’e sunuldu, işte gerekli şartlar

WhatsApp Image 2026-03-11 at 10.14.09
Gündem

Özdağ’dan Konya’da Sert Açıklamalar: “Milletimiz 12 Ay Oruç Tutmaya Zorlanıyor”

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!