GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

28.10.2026 16:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6490.686491.45-0.14%
GUMUSGümüş Gram86.7386.81-0.42%
Ons AltınOns Altın00-0.22%
Has AltınHas Altın6458.236458.99-0.14%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480.70%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960.70%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850.70%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43042.0043684.000.58%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580.70%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740.70%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220.70%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780.70%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450.70%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490.70%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790.70%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580.70%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580.70%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

sanliurfa-valiliginden-okullar-hakkinda-karar-CgQ5Eg1c.jpg
Gündem

Şanlıurfa Valiliği’nden okullar hakkında karar

ChatGPT Image 18 Nis 2026 10_40_55
Dünya

Zafer Partili Tunay: Trump poker mi oynuyor?

ayser-calik-ortaokulu-kapatiliyor-nlUBdzjD.jpg
Gündem

Ayser Çalık Ortaokulu kapatılıyor

eski-tunceli-valisi-tuncay-sonel-gozaltina-alindi-VhALl3d7.jpg
Gündem

Eski Tunceli Valisi Tuncay Sonel gözaltına alındı

avrupa-ulkesi-gida-sikintisina-hazirlaniyor-korkutan-haziran-2026-senaryosu-T6xHtbvd.jpg
Gündem

Avrupa ülkesi gıda sıkıntısına hazırlanıyor! Korkutan Haziran 2026 senaryosu

uzmanindan-kuraklik-uyarisi-tarim-ve-su-yonetimi-politikalarinin-yeniden-sekillendirilmesi-gerekiyor-V47kEyA3.jpg
Gündem

Uzmanından kuraklık uyarısı: Tarım ve su yönetimi politikalarının yeniden şekillendirilmesi gerekiyor

tarimsal-destekleme-odemesi-bugun-yapilacak-FOYFsZf6.jpg
Gündem

Tarımsal destekleme ödemesi bugün yapılacak

et-krizi-buyudu-fiyatlar-uctu-restoranlar-iflas-etti-2ZFUAwbz.jpg
Gündem

Et krizi büyüdü: Fiyatlar uçtu, restoranlar iflas etti

yeni-taklit-ve-hileli-gida-listesi-yayinlandi-pide-harcinda-at-ve-esek-eti-cikti-3XfSfPka.jpg
Gündem

Yeni Taklit ve Hileli Gıda Listesi Yayınlandı: Pide Harcında At ve Eşek Eti Çıktı

Gündem

Çiftçiye dev destek… 12,8 milyar lira hesaplara yatırılıyor

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!