GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

18.10.2026 18:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6632.396633.21-0.03%
GUMUSGümüş Gram90.6590.76-0.67%
Ons AltınOns Altın00-0.13%
Has AltınHas Altın6599.236600.04-0.03%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10617.1010859.670.90%
YARIMALTINYarım Altın21167.8521719.340.90%
TAMALTINTam Altın42468.4243305.850.90%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43976.0044639.000.81%
ATAALTINAta Altın43795.5544899.930.90%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3782.343785.940.90%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4844.054848.660.90%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6051.756057.500.90%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106171.04107866.100.90%
BESLIALTINBeşli Altın214996.36219186.030.90%
GREMSEALTINGremse Altın106171.04108596.720.90%
RESATALTINReşat Altın43795.5544899.930.90%
HAMITALTINHamit Altın43795.5544899.930.90%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

galatasaray-turkiye-kupasinda-basaksehiri-agirliyormacin-heyecani-canli-sohbet-ve-sampiyon-oranlar-ile-mislide-JBhm4kFW.jpg
Galatasaray

Galatasaray, Türkiye Kupası’nda Başakşehir’i ağırlıyor!Maçın heyecanı canlı sohbet ve Şampiyon Oranlar ile Misli’de

bu-aksam-hangi-diziler-var-18-aralik-yayin-akisinda-neler-var-atv-show-tv-cxuNlkTD.jpg
Magazin

Bu akşam hangi diziler var? 18 Aralık yayın akışında neler var? ATV, Show TV, NOW, TV8, TRT1, Kanal D, hangi diziler var?

trump-icin-ataturkun-emanetleri-tasinacak-tb8LnLcp.jpg
AKP

Trump için Atatürk’ün emanetleri taşınacak

tadic-devrede-fenerbahce-transferde-ilk-bombayi-patlatiyor-JL635mvH.jpg
Fenerbahçe

Tadic devrede! Fenerbahçe transferde ilk bombayı patlatıyor

icisleri-bakaninin-koltugu-sallaniyor-bu-kez-uyari-mhpden-geldi-12X8A4d9.jpg
AKP

İçişleri Bakanı’nın koltuğu sallanıyor: Bu kez uyarı MHP’den geldi

chpnin-2-numarali-koltugunda-oturuyor-whatsapp-grubundan-sizan-cok-kritik-iha-bilgileri-MOXk9QFZ.jpg
CHP

CHP’nin 2 numaralı koltuğunda oturuyor… WhatsApp grubundan sızan çok kritik İHA bilgileri!

unlulere-uyusturucu-operasyonu-aleyna-tilki-danla-bilic-ve-irem-sak-gozaltinda-u74ZIOsd.jpg
Magazin

Ünlülere uyuşturucu operasyonu. Aleyna Tilki, Danla Bilic ve İrem Sak gözaltında

butce-gorusmelerinde-sert-sozler-baris-vurgusu-ve-gerginlik-bunun-sonu-ic-catisma-CAt8HW7M.jpg
Manşet

Bütçe görüşmelerinde sert sözler, barış vurgusu ve gerginlik: ‘Bunun sonu iç çatışma’

asgari-ucrette-ikinci-toplanti-bugun-saat-1400te-iste-masadaki-zam-senaryolari-6PCuHGGR.jpg
Ekonomi

Asgari ücrette ikinci toplantı bugün saat 14.00’te! İşte masadaki zam senaryoları

zafer-partisi-genel-baskani-ozdag-antalyada-temaslarda-bulundu-XZNEA9QA.jpg
Siyaset

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Antalya’da temaslarda bulundu

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!