GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

18.10.2026 20:00:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6632.396633.21-0.03%
GUMUSGümüş Gram90.6590.76-0.67%
Ons AltınOns Altın00-0.13%
Has AltınHas Altın6599.236600.04-0.03%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10617.1010859.670.90%
YARIMALTINYarım Altın21167.8521719.340.90%
TAMALTINTam Altın42468.4243305.850.90%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43976.0044639.000.81%
ATAALTINAta Altın43795.5544899.930.90%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3782.343785.940.90%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4844.054848.660.90%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6051.756057.500.90%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106171.04107866.100.90%
BESLIALTINBeşli Altın214996.36219186.030.90%
GREMSEALTINGremse Altın106171.04108596.720.90%
RESATALTINReşat Altın43795.5544899.930.90%
HAMITALTINHamit Altın43795.5544899.930.90%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

otomotivjpg-TlVec-e17U6sVwNWsgkzvw
Ekonomi

Yeni yılda ekonomi ve ticarette kapsamlı değişiklikler başlıyor

besiktas-ile-ipleri-kopartti-milli-yildiz-ayrilmak-istiyor-9UEOSzWQ.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş ile ipleri koparttı! Milli yıldız ayrılmak istiyor

mhpden-zehir-zemberek-fotograf-tepkisi-SwVyeWyh.jpg
Manşet

MHP’den zehir zemberek ‘fotoğraf’ tepkisi

akp-pkkli-teroristler-icin-ozel-mustakil-yasa-istedi-8YzXWx9i.jpg
AKP

AKP, PKK’lı teröristler için özel, müstakil yasa istedi

bestepe-avrupa-saraylarini-katladi-gce5cInr.jpg
Gündem

Beştepe, Avrupa saraylarını katladı

garantili-muteahhitlere-16-milyar-dolar-gitti-jpNv35m7.jpg
Ekonomi

Garantili müteahhitlere 16 milyar dolar gitti

haberturk-operasyonu-bir-ic-savas-mesaji-mi-89duPH33.jpg
AKP

Habertürk operasyonu bir iç savaş mesajı mı?

fenerbahce-transferde-bombayi-patlatti-iste-imzalarin-atilacagi-tarih-ve-odenecek-bonservis-MzmxNRfO.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe transferde bombayı patlattı! İşte imzaların atılacağı tarih ve ödenecek bonservis

meral-aksenerden-leyla-zanaya-destek-telefonu-Ot2QqMHR.jpg
İYİ

Meral Akşener’den Leyla Zana’ya destek telefonu

turistik-dogu-ekspresi-seferleri-basliyor-gunler-ve-bilet-fiyatlari-belli-oldu-UU8UW9fe.jpg
Gündem

Turistik Doğu Ekspresi seferleri başlıyor: Günler ve bilet fiyatları belli oldu

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!