GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

18.10.2026 20:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6632.396633.21-0.03%
GUMUSGümüş Gram90.6590.76-0.67%
Ons AltınOns Altın00-0.13%
Has AltınHas Altın6599.236600.04-0.03%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10617.1010859.670.90%
YARIMALTINYarım Altın21167.8521719.340.90%
TAMALTINTam Altın42468.4243305.850.90%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43976.0044639.000.81%
ATAALTINAta Altın43795.5544899.930.90%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3782.343785.940.90%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4844.054848.660.90%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6051.756057.500.90%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106171.04107866.100.90%
BESLIALTINBeşli Altın214996.36219186.030.90%
GREMSEALTINGremse Altın106171.04108596.720.90%
RESATALTINReşat Altın43795.5544899.930.90%
HAMITALTINHamit Altın43795.5544899.930.90%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

fenerbahce-bayern-munihin-yildizina-kancayi-takti-xawJihQg.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe Bayern Münih’in yıldızına kancayı taktı

Şehitlerimizi Anma-Yeni Yıl Kutlama Görselimiz
Gündem

Başkan Akgün’den Şehitlerimizi Anma ve Yeni Yıl Mesajı…

200-bin-tl-uzeri-para-transferlerinde-aciklama-zorunlulugu-bu-sabah-basladi-B7S6P5bb.jpg
Ekonomi

200 bin TL üzeri para transferlerinde açıklama zorunluluğu bu sabah başladı

benzin-ve-motorinin-otv-tutarlari-yeniden-belirlendi-aTVLQ6fs.jpg
Ekonomi

Benzin ve motorinin ÖTV tutarları yeniden belirlendi

kgm-duyurdu-kopru-ve-otoyol-ucretlerine-zam-geldi-XEAkfJrL.jpg
Ekonomi

KGM duyurdu: Köprü ve otoyol ücretlerine zam geldi

mtv-damga-vergisi-ve-harctaki-artis-orani-belli-oldu-gCsXaWtP.jpg
Ekonomi

MTV, damga vergisi ve harçtaki artış oranı belli oldu

vatandasa-vergi-yandasa-huzur-yx9veUfC.jpg
Ekonomi

Vatandaşa vergi, yandaşa huzur

asgari-ucretli-maasi-almadan-2068-lira-kaybetti-zUMyJ6iF.jpg
Ekonomi

Asgari ücretli maaşı almadan 2.068 lira kaybetti

galatasaray-kulup-bulmasini-beklemeyecek-sozlesmesi-feshediliyor-wfxSMqgh.jpg
Galatasaray

Galatasaray kulüp bulmasını beklemeyecek: Sözleşmesi feshediliyor

tv-yayin-akisi-30-aralik-2025-tum-kanallar-bugun-tvde-hangi-diziler-var-OCjkKKtj.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 30 ARALIK 2025 (TÜM KANALLAR) || Bugün tv’de hangi diziler var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TV8, NOW TV, TRT 1 yayın akışı ve tv rehberi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!