GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

30.10.2026 09:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6405.706406.49-0.72%
GUMUSGümüş Gram81.7281.82-2.28%
Ons AltınOns Altın00-0.80%
Has AltınHas Altın6373.676374.46-0.72%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kabede-hacilar-hu-der-allahi-canli-dinlemenin-fiyati-ortaya-cikti-9XK9GHan.jpg
Magazin

‘Kabe’de Hacılar Hu Der Allah’ı canlı dinlemenin fiyatı ortaya çıktı

besiktas-galatasaray-derbisi-avrupa-basininda-genis-yanki-buldu-Ue7h3ByM.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş-Galatasaray derbisi Avrupa basınında geniş yankı buldu

fenerbahce-samsunspor-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-fYxVfmw8.jpg
Fenerbahçe

Fenerbahçe-Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

galatasarayda-victor-osimhene-arsenal-kancasi-2dezLIz4.jpg
Galatasaray

Galatasaray’da Victor Osimhen’e Arsenal kancası!

musavat-dervisoglu-kadinlara-evde-kal-diyen-bir-anlayis-turkiyeyi-buyutemez-Uz8fJ21I.jpg
İYİ

Müsavat Dervişoğlu: Kadınlara ‘evde kal’ diyen bir anlayış Türkiye’yi büyütemez

ankara-kulisleri-bunu-konusuyor-denetimli-serbestlik-ve-infaz-sisteminde-degisiklik-yolda-3m6QsvRQ.jpg
Gündem

Ankara kulisleri bunu konuşuyor: Denetimli serbestlik ve infaz sisteminde değişiklik yolda

fatma-nur-celik-ogretmenin-cinayeti-sorusturmasinda-iki-mudur-gorevden-alindi-q1enBvA7.jpg
Gündem

Fatma Nur Çelik öğretmenin cinayeti soruşturmasında iki müdür görevden alındı

bu-aksam-hangi-diziler-var-7-mart-yayin-akisinda-neler-var-atv-show-tv-5dWG36s9.jpg
Magazin

Bu akşam hangi diziler var? 7 Mart yayın akışında neler var? ATV, Show TV, NOW, TV8, TRT1, Kanal D, hangi diziler var?

sezen-aksu-yazdi-8-kadin-8-mart-icin-soyledi-tuz-sarkisi-yayinlandi-wJalYktK.jpg
Magazin

Sezen Aksu yazdı; 8 kadın 8 Mart için söyledi: Tuz şarkısı yayınlandı

trabzonspordan-onana-karari-manchester-uniteda-bildirildi-h2ph3XBE.jpg
Spor

Trabzonspor’dan Onana kararı! Manchester United’a bildirildi

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!