GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

28.10.2026 22:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6492.716493.74-0.11%
GUMUSGümüş Gram86.1286.20-1.12%
Ons AltınOns Altın00-0.18%
Has AltınHas Altın6460.256461.27-0.11%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10392.6810632.480.70%
YARIMALTINYarım Altın20720.4221264.960.70%
TAMALTINTam Altın41570.7442399.850.70%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43082.0043724.000.67%
ATAALTINAta Altın42869.8243960.580.70%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3702.393706.740.70%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4741.664747.220.70%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5923.835930.780.70%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın103926.85105609.450.70%
BESLIALTINBeşli Altın210451.87214600.490.70%
GREMSEALTINGremse Altın103926.85106324.790.70%
RESATALTINReşat Altın42869.8243960.580.70%
HAMITALTINHamit Altın42869.8243960.580.70%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

son-dakika-haberi-hurmuzde-abd-ablukasi-basladi-trumptan-ilk-mesaj-28rIt898.jpg
Dünya

Son dakika haberi: Hürmüz’de ABD ablukası başladı! Trump’tan ilk mesaj

mansur-yavas-nefreti-1-milyon-128-bin-kisiyi-yakti-1OLe2iCv.jpg
AKP

Mansur Yavaş nefreti 1 milyon 128 bin kişiyi yaktı

burdur-hastanesinde-diyaliz-skandali-4-olum-VlXCMDcl.jpg
Gündem

Burdur Hastanesinde Diyaliz Skandalı: 4 Ölüm

hakan-fidandan-onemli-aciklama-israil-turkiyeyi-dusman-ilan-etmek-istiyor-yBeSpKUj.jpg
AKP

Hakan Fidan’dan önemli açıklama: İsrail Türkiye’yi düşman ilan etmek istiyor

irandan-abdye-hurmuz-resti-xh56v6Pk.jpg
Dünya

İran’dan ABD’ye Hürmüz resti!

aihmden-turkiyeye-imamoglu-sorulari-aday-olma-hakki-engelleniyor-mu-tutuklulugu-icin-somut-delil-var-wD23u1H8.jpg
CHP

AİHM’den Türkiye’ye İmamoğlu soruları: Aday olma hakkı engelleniyor mu, tutukluluğu için somut delil var mı?

tv-yayin-akisi-13-nisan-2026-guncel-bugun-tvde-neler-var-kanal-d-bAYsUOpc.jpg
Magazin

TV YAYIN AKIŞI 13 NİSAN 2026 (GÜNCEL)) || Bugün tv’de neler var? Kanal D, Show TV, ATV, Star TV, TRT 1, TV8, NOW TV yayın akışı ve tv rehberi

ajda-pekkanin-sahne-ceketinin-fiyati-dudak-ucuklatti-Z7LpZpn9.jpg
Magazin

Ajda Pekkan’ın sahne ceketinin fiyatı dudak uçuklattı

besiktasin-guney-koreli-golcusu-hyeon-gyu-oh-ingiliz-ekiplerinin-radarinda-Sd2dxFlT.jpg
Beşiktaş

Beşiktaş’ın Güney Koreli golcüsü Hyeon-gyu Oh, İngiliz ekiplerinin radarında!

galatasarayda-sezon-sonu-icin-icardi-karari-LkHKdIYH.jpg
Galatasaray

Galatasaray’da sezon sonu için Icardi kararı

Giriş Yap

Haberiniz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!