DOLAR 17,9666 0.18%
EURO 18,3980 -0.05%
ALTIN 1.034,87-0,42
BITCOIN 434827-2,14%
Ankara
27°

AZ BULUTLU

Akşener etiketi için sonuçlar

Muharrem İnce : “O gece Kılıçdaroğlu,  Akşener neredeydi?” Muharrem İnce : “O gece Kılıçdaroğlu, Akşener neredeydi?”
Abdulkadir Selvi: Kılıçdaroğlu, Akşener’i neden ziyaret etti? Abdulkadir Selvi: Kılıçdaroğlu, Akşener’i neden ziyaret etti?
İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, Şehit Yakınına Küfretti! İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, Şehit Yakınına Küfretti!
Meral Akşener’e Bingöl ziyaretinde tepki: “Bir de gelmiş oy istiyorsun!” Meral Akşener’e Bingöl ziyaretinde tepki: “Bir de gelmiş oy istiyorsun!”
Gözaltına alınan Taşkesen: Akşener’e ‘Demirtaş terörist mi?’ diye sordum cevap veremedi! Gözaltına alınan Taşkesen: Akşener’e ‘Demirtaş terörist mi?’ diye sordum cevap veremedi!
Akşener: “Fazladan ödenen 10 milyar dolarla 3 adet daha Osmangazi Köprüsü yapılabilirdi” Akşener: “Fazladan ödenen 10 milyar dolarla 3 adet daha Osmangazi Köprüsü yapılabilirdi”
Akşener: “Fazladan ödenen 900 milyon dolarla 3 Avrasya Tüneli daha yapılırdı” Akşener: “Fazladan ödenen 900 milyon dolarla 3 Avrasya Tüneli daha yapılırdı”
Akşener’den Erdoğan’a: “Sen gidiyorsun, biz ucube sisteme son vermeye geliyoruz” Akşener’den Erdoğan’a: “Sen gidiyorsun, biz ucube sisteme son vermeye geliyoruz”
Akşener : “Seçmen ve Bu Millet Velinimet Olacak” Akşener : “Seçmen ve Bu Millet Velinimet Olacak”
Hasan Öztürk: ‘Akşener, HDP tek başına seçime girsin, derken kendi adaylığını pekiştiriyor.’ Hasan Öztürk: ‘Akşener, HDP tek başına seçime girsin, derken kendi adaylığını pekiştiriyor.’
Bahçeli Grup Toplantısında Konuştu: ‘İP’in HDP’nin Dibinde Ne İşi Vardır?’ Bahçeli Grup Toplantısında Konuştu: ‘İP’in HDP’nin Dibinde Ne İşi Vardır?’
Amirallere “Zevzek” Diyen Akşener, Atatürk’e “Deccal” Diyen Nurcu’yu Andı Amirallere “Zevzek” Diyen Akşener, Atatürk’e “Deccal” Diyen Nurcu’yu Andı
Kardak Kahramanı Ali Türkşen’den Akşener ve Kavuncu’ya Sert Çıkış Kardak Kahramanı Ali Türkşen’den Akşener ve Kavuncu’ya Sert Çıkış
Akşener’den Şok Çıkış “Bahçeli Evine Dön” Akşener’den Şok Çıkış “Bahçeli Evine Dön”
AKP Kongresine İYİ Parti’den 3 İsim Katılıyor AKP Kongresine İYİ Parti’den 3 İsim Katılıyor
Bahçeli’den Akşener’e yanıt gecikmedi Bahçeli’den Akşener’e yanıt gecikmedi
Akşener’den Ağır Sözler “ Kız ya da erkek hiçbir torunumu bunların yanına bırakamam acaba ne yaparlar diye” Akşener’den Ağır Sözler “ Kız ya da erkek hiçbir torunumu bunların yanına bırakamam acaba ne yaparlar diye”
Akşener’den İmamoğlu Paylaşımı Yorumu Akşener’den İmamoğlu Paylaşımı Yorumu
İstifa İddialarına “İnce” Ayar İstifa İddialarına “İnce” Ayar
Babacan ve Akşener’den Ortak basın açıklaması Babacan ve Akşener’den Ortak basın açıklaması
Özdağ: Bu tavır yalnızca bana değil Türk milliyetçiliğine de yapılmış bir kalleşliktir! Özdağ: Bu tavır yalnızca bana değil Türk milliyetçiliğine de yapılmış bir kalleşliktir!
Akşener’den Erken Seçim Yorumu Akşener’den Erken Seçim Yorumu
Bahçeli’nden Akşener’e: Dön evine bitsin bu çile Bahçeli’nden Akşener’e: Dön evine bitsin bu çile
Akşener Erdoğan’a böyle yüklendi Akşener Erdoğan’a böyle yüklendi
Akşener’den ‘Yeni Ekonomi Programı’na eleştiri: ‘Yazık oldu milletimizin hayallerine’ Akşener’den ‘Yeni Ekonomi Programı’na eleştiri: ‘Yazık oldu milletimizin hayallerine’