DOLAR 16,3785 1.87%
EURO 17,4774 0.97%
ALTIN 971,830,60
BITCOIN 4850202,46%
Ankara
21°

AZ BULUTLU

REZİLLİK VE !

REZİLLİK VE !

ABONE OL
1 Mayıs 2022 13:29
REZİLLİK VE !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Siyasal iktidarın görevi; mazeret üretmek veya sesiz kalmak, yeterince ses çıkarmamak değildir. Hele konu milli birlik ve beraberliğimiz olunca. Amerika ile işler bir parça iyileşmeye yüz tutmuşken. O ABD ki ; kuruluşundan buyana bizim dostumuz müttefikimiz olmamış bir ülke.

Geçtiğimiz günlerde , HDP li Garo Paylan TBMM. Ne 1915 Ermeni soy kırımı ile ilgili yasa taslağı sunmaya kalktı. Ardından CHP li Özgür Özel’in beyanat ve davranışları mide bulandırıcı idi. Televizyonlarda boy gösteren yorumcular, ellerinde sopa ile harita başında ahkam kesenlerden, doğru dürüst bir ses çıkmadı.

Türk basınında konu yer bulmadı. Hani çok duyarlı olan STK lar, adliyede boy göstermedi.Tüm bunları yan-yana, alt-alta, üst- üste dizelediğimize aklımıza bir sürü deli sorular geliyor. Neden ,niçin ,nasıllar bir türlü aklımızdan çıkmıyor.

Ermenistan ile görüşmeler devam ederken , Bu saldırı, Ermeni düşmanlarınca tertiplenmiş olabilir mi. Aklı selim sahibi Ermeniler, olayları 1900lü yıllardan bugüne dikkatle takip ederler ise !Türklerin ve Ermenilerin düşmanı aynı şeydir.

Ermeniler; Emperyalist ülkelerin hesabına öldüklerini şimdiye kadar görmeliydiler. Şimdilerde Ukrayna’yı dikkatle izlesinler. Ukrayna adeta, kasabın bıçağına sürtündü. Avrupalıların hesabına ülkelerinin yakılıp yıkılmasına , insanlarının öldürülmesine neden oluyorlar.

Ermeniler in’de onlardan hiçbir farkı yok. Emperyalistler için ölüyorlar yada intihar ediyorlar. Yazı yazmaya başladığım ilk günlerden itibaren, içimizdeki düşmanlara dikkat çekmiş, önlem alınmasını ısrarla isteyerek bu günlere geldim.

Halkı; kin ve düşmanlığa sevk eden bu lanetli yapının icabına ne zaman bakılacak. Düşmanlarımızın desteklediği yapılara hadleri ne zaman bildirilecek. Doğrusu 30 senedir bekliyorum.

Almanya’nın Türk büyükelçiyi çağırarak, Türkiye’yi azarlaması iğrenç bir şey. Bir yurt severlerin kabul etmesi veya içselleştirmesi ,olanaksız. Türkiye’yi, Hasta Osmanlı ile karıştırıyorlar. Türkiye’nin hasta olmadığını ayağa kalktığını, tarihi misyonuna geri dönmek üzere olduğunu unutulmayacak şekilde gözlerine sokulması gerektiğini bir kez daha demeliyim.

Türkiye büyük millet meclisinde yuvalanmış düşman askerleri derhal derdest edilmelidir. Görünen o ki! Meclisteki düşman askerleri, değişik kılıklarda kendilerini kamufle ediyor,melanetlerini icra ediyorlar. Derenin çakılı ile ,derenin kuşunu vurmaya çalışıyorlar.

Bunlara ödenen Binlerce lira, Türk istihbarat kurumlarında çalışan veya hizmet veren yurt severlere hediye olarak dağıtılmalıdır.TBMM.’NİN Osmanlı meclisi mebus anı’na benzetilmesine asla izin verilmemelidir.

Mecliste gerekli arındırmalar yapılarak, Meclisimiz ilk kurulduğu yıllardaki özelliğine kavuşturulmalıdır. Bu işlem Türk siyasetinin namus borcu olsa gerek. Bir yandan silahlı teröristlere hadleri bildirilirken öte yandan , Kravatlı Ermeni komitacılarına da cezaları verilmelidir. Türkiye’de,Suriye’de-Azerbaycan’da ve dahi İran’dakiler de unutulmamalıdır.

Azerbaycan menşeli yazı yazdığım, Asas medya adlı siteye geçtiğimiz hafta yoğun Ermeni saldırıları gerçekleşti. Sitenin tekrar ayağa kalkması için on beş bin liraya ihtiyaç olduğu söylendi. Saldırı nedenleri benim yazılar ile Hasan Barın adlı kardeşimizin yazıları imiş.Düşmanlarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı gurur duymaktayız.

Görklü Çalap’ımızdan dileğim böyle rezilliklerin yaşanmasına izin vermesin. Düşmanlarımıza hadlerini bildirmeye çalışanlara da güç kuvvet versin.

Ey; Görklü Çalap’ımız bu devlet sana hizmet edenlerce kuruldu, bu günlere gelindi, sen devletimizin korunmasında bizlere yardımcı ol! Ermenilerin hesabı; yer yüzünün her yerine serseri gibi dağılmamıza izin verme vesselam.

LÜTFULLAH KALELİ.

Not TÜM SOYDAŞLARIMIN Ramazan bayramı kutlu olsun.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.