DOLAR 17,9736 0.13%
EURO 18,2958 0.05%
ALTIN 1.018,020,11
BITCOIN 422204-1,23%
Ankara
26°

AÇIK

BAKIŞ  AÇISI 

BAKIŞ  AÇISI 

ABONE OL
30 Haziran 2022 17:39
BAKIŞ  AÇISI 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

                Geçen gün İsveç- Finlandiya mutabakatının imza töreni sırasında  C. Başkanının gözleri dikkatimi çekti. Biraz okumam var, anladığıma göre ; gözlerindeki endişe li idi , dikkatimi çekti. 

                Bir önceki yazımda konu ile ilgili  bir çok yazımda isevist dünyanın yaptığı hiçbir anlaşmaya sadık kalmadığı konusunda  çok dikkat çekmiş itim. Bunun en seçkin örneklerini; İngiltere- ABD-Yunanistan verdi. 

                Ruslar ve ABD’liler, nasıl ki, yaptıkları Suriye mutabakatlarına uymadı iseler, İsveç ve Finlandiya da, işbu mutabakata uymayacaklardır. Devletimizin karar alıcıları en kısa zamanda karşı önlemleri almaya başlamalıdır. 

                Yunanistan, en kritik anımızda bize savaş açacaktır. Tüm İsevi dünya, tüm gücüyle  Yunanistan’ın yanında yer alacaktır. Yunanistan’da Bulgaristan’da ve dahi yakın çevremizdeki tüm ABD üsleri o vakit, bizim aleyhimize işe yarayacaktır. 

                Saldırıya uğradığımız andan itibaren, kimin haklı olduğu- uluslararası hukuk- Savaş suçları- insan hakları ve benzeri şeyler anlamını ve geçerliliğini yitirecektir. İşte o zaman tırnağın varsa başını kaşı kuralı işleyecektir. 

                Tüm yasalar yürürlükten kaldırılacak, orman yasaları geçerli olacaktır. Uzun zamandan beri ,daima her fırsatta güç biriktirmeye siyasal- askeri ve ekonomik gücün önemine dikkat çekmeye devam ediyorum. 

                NATO  Toplantılarında İsevilerin tiyatrosuna tanık olduk .Toplantı sırasında ve sonrasında kulağa hoş gelen şeyler duyduk , duymaya devam edeceğiz: Düşmanlarımızın tatlı sözlerini gereğinden fazla dikkate almamalıyız. 

                İşbu tatlı sözler, başımıza gelecek felaketlerin göstergesidir. Ne kadar oyalanır isek o kadar belayı başımıza sarmış olacağız. Ne kadar uyur isek o kadar başımıza gelecek olan belalar çeşitlenecek o kadar şiddetli olacaktır. 

                Türk devletleri çok hızlı bir şekilde kendine yeter hale getirilmeli, Askeri- ekonomi- siyasal işbirliği antlaşmaları yapılmalıdır. NATO denilen hilkat garibesi(yaratılışı tuhaf) Şey Türkleri orta Asya’ya sürmek için peydahlanmıştır. Batımız ve kuzeyimizdeki hazırlıklar tamamlanmaya yüz tutmuştur. Güneyimizdeki Hazırlıklar tamamlanamamıştır. 

                İçimizdeki düşmanlar;(dışı bize benzeyen, içi katıksız düşman olanlar) dünden teşne! Saydığım düşmanların ortak  özellikleri kahpe oluşları -nankör oluşları- arkadan vurmak için fırsat kollamalarıdır. 

                Tüm devlet dairelerimiz ve devletin oluşumları,  bu haşerelerden derhal temizlenmelidir. Osmanlıyı yıkan işte bu saldırılardır. AÇIKTAN SALDIRAN DÜŞMANLAR BİZE HİÇBİR ŞEY YAPAMAZLAR. 

                Görklü Çalap’ımızın Görkemli selamları ; iç ve dış düşmanlarımıza fırsat vermemek için çırpınan  kocamışlarımızın üzerine olsun vesselam.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.