DOLAR 13,43070.87%
EURO 15,29711.4%
STERLIN 17,97061.6%
ALTIN 770,631,24
BIST 1.875,730,99%
BITCOIN 759459-0,80%
Ankara

AÇIK

17 44

AKŞAM'A KALAN SÜRE

a
Nem

%46

a
Rüzgar

9km/s

a
Bu Yıl En Yüksek

Temmuz / 32˚

a
Bu Yıl En Düşük

Ocak / 4˚

Cuma

Cuma Hava Durumu 13˚/

Cumartesi

Cumartesi Hava Durumu 13˚/

Pazar

Pazar Hava Durumu 13˚/

Pazartesi

Pazartesi Hava Durumu 15˚/