DOLAR 16,1144 0.23%
EURO 17,3104 -0.03%
ALTIN 965,11-0,05
BITCOIN 4758451,52%
Ankara
18°

PARÇALI BULUTLU

Zafer Partisi Lideri Özdağ; Evladınızın iç savaş Türkiye’sinde yaşamasını ister misiniz ? Biz bize karşı çıkanların torunlarının da yaşam hakkını savunuyoruz
  • Haberiniz.com.tr
  • Gündem
  • Zafer Partisi Lideri Özdağ; Evladınızın iç savaş Türkiye’sinde yaşamasını ister misiniz ? Biz bize karşı çıkanların torunlarının da yaşam hakkını savunuyoruz

Zafer Partisi Lideri Özdağ; Evladınızın iç savaş Türkiye’sinde yaşamasını ister misiniz ? Biz bize karşı çıkanların torunlarının da yaşam hakkını savunuyoruz

ABONE OL
20 Ekim 2021 23:02
Zafer Partisi Lideri Özdağ; Evladınızın iç savaş Türkiye’sinde yaşamasını ister misiniz ? Biz bize karşı çıkanların torunlarının da yaşam hakkını savunuyoruz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ: Projemiz ile Suriyeliler geri dönecek, aynı zamanda ülkemizden beyin göçü ile giden Türklerin de geri dönmesini sağlayacağız.

BBN TV ekranlarında yayınlanan Politikadam Programına konuk olan Zafer Partisi Lideri Özdağ Fahrettin Damga’nın sorularını yanıtladı.

Suriyelilerin kendi vatanlarına nasıl gönderileceği konusundaki soruya şu ifadeler ile yanıt verdi;

“Bu geri dönüşün nasıl yapılacağını yerel yönetimlerle merkezi yönetim iş birliği ile planladık. hangi coğrafyadan nasıl döneceklerine. Türkiyede yatırım yapmış olanların tazminatlarının nasıl verileceğini de tesbit ettik. devletler hukuku açısından. Tamamını göndereceğiz. Biz Türk halkına söz veriyoruz.Vatandaşlık alanlara da bakacağız. Bu vatandaşlık kanunlara uygun verilmişse sorun yok ama kanunlara aykırı hile  yapılmışsa onu iptal  edeceğiz, onu da göndereceğiz.

İlk başta doktor, mühendis ilk başta insanın kucağına çok hoş geliyor bunlar kalsın ama bizim Anadolu Projemizin bir başka boyutu daha var. Biz yurtdışına giden insanlarımızıda geri getirmek istiyoruz. almanyaya fransaya  dünyaya son zamanlarda giden bir göç var. onlarında Türkiyeye geri dönmelerini sağlayacağız uygun koşulları sağlayarak.”

Özdağ Irkçılık ile ilgili soruya şöyle yanıt verdi;

“Bize ırkçı diyen çevreler var. Bunu liberal salaklar söylüyor. Ben dürüst vatansever ama liberalizme inanan insanlar da tanıdım. Ama bunu etnik düşmanlıklarını Komünizm altında gizlemek isteyen kişiler söylüyor. Türk milletine etnik düşmanlıklarını, İslamiyet arkasına sığınanlar ve emperyalizmin uşakları söylüyor.

Kim ırkçıdır ? Almanyada Naziler döneminde çok yoğun bir ırkçılık vardı. Adam Yahudi kökenli fakat kendisini Alman hissediyor sen kendini Alman zannetsen de Alman değilsin bu Alman Irkçılığıdır.

Amerikada dedeleriniz köle getirilmiş, ama amerikan vatandaşısınız. Ancak otobüse bindiğiniz zaman beyazların oturduğu yere gidemezsiniz onların okuluna gidemezsiniz onların restoranında yemek yiyemezsiniz bu da Amerikan Irkçılığıdır. İngiltere Hindistan’da  Hintlilere yürümeyi yasaklayan bir general vardı. Bütün bir kent sokağa çıktığında emeklemek zorunda kalıyordu. İşte bu da İngiliz ırkçılığıdır. Bizim kültürümüz böyle bir düşünceyi asla kabul etmez. Evet Türk olmaktan gurur duyarız. Türk milleti tarih sahnesinde ,medeniyet sahnesinde, uygarlık kurucuyken Fransa Almanya yoktu. Türk milleti islamın kılıcı ve kalkanı olmuştur.

Biz neyiz? Biz akıllıyız.  Bir teknenin kapasitesi 100 kişiyse buna 200 kişi bindirirseniz bu tekne batar. Bize ırkçı diyenlerin salak ve emperyalizmin ajanı olduğunu sadece bu tablo göstermeye yeter. Bize ırkçı diyenler PKK ile müzakere yapalım Abdullah Öcalan çok demokrat. Bir terör örgütü liderinin Türkiye Cumhuriyeti’ne ye demokrasi getireceğini söylemek için kansız olmak lazım. Göç mühendisliğinin amacı Kürdistan kurmak

Evladınızın iç savaş Türkiye’sinde yaşamasını ister misiniz ? Biz bize karşı çıkanlarının torunlarının da yaşam hakkını savunuyoruz. Suriyelilere düşmanlığımız yok vatanlarına dönmelerini istiyoruz onlar buraya zorla getirildiler.”

Farhrettin Damga’nın Ekrem İmamoğlu güneydoğu ziyareti Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili sorusuna ise Özdağ;

“İmamoğlu’na bir tavsiye verecek olsaydım; önce kendi işini iyi yapacaksın, kendi işini iyi yaparsan o iş seni başka bir işe taşır. Ama kendi işini yapmayıp başka işleri yapmaya teşebbüs edersen, hiç bir iş yapamazsın. Ekrem İmamoğlu’nu güvenilmez bir siyasetçi olarak görüyorum. Türkiye’nin  karşı karşıya olduğu sorunları bilmiyor.” ifadeleriyle yanıtladı.

Ümit Özdağ Cumhurbaşkanlığına aday olacak mı sorusuna ise; “Parti içinde demokrasiden bahsettik yetkili kurumlardan. Ben Parti yetkili organlarıyla görüşmeden böyle bir şey diyemem.  Parti içinde değerlendirmeler yapılır. Henüz diğer partiler de adaylarını açıklamadılar. Onlar adaylarını açıklasın Zafer Partisi Türk Milletini bu iki tercihten kurtaracak seçeceği bulacaktır.” diye yanıtladı.”

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.