DOLAR 17,2272 1.48%
EURO 17,5706 0.55%
ALTIN 978,291,63
BITCOIN 3480135,40%
Ankara
26°

AÇIK

Veysi Ateş’in Sedat Peker’in 9. Videosunda Bahsettiği Oteldeki Fotoğrafı

Veysi Ateş’in Sedat Peker’in 9. Videosunda Bahsettiği Oteldeki Fotoğrafı

ABONE OL
6 Haziran 2021 15:21
Veysi Ateş’in Sedat Peker’in 9. Videosunda Bahsettiği Oteldeki Fotoğrafı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sedat Peker’in 9. videosunda bahsini geçirdiği The Bodrum By Paramount Hotels’te Veyis Ateş’in kaldığı ortaya atıldı.

Veyis Ateş’in sosyal medya hesabında paylaştığı Bodrum’dan tatil fotoğrafının, The Bodrum By Paramount Hotels’te kaydedildiği anlaşılıyor.

Otomatik taslak

Seda Peker Ne Demişti?

“Bodrum’da Paramount otel var, sahibi kim, Sezgin Baran Korkmaz. Bu arkadaş Türkiye’de de ABD’de de aranıyor. Sezgin Baran Korkmaz’ın otelinde kimler var? Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toplu, Ankara hani İçişleri Bakanlığı’nın koyduğu yasakları kaldıran makam var ya o. Bu adam o kadar rahat bir adam ki 0X5 ile görevine gidip geliyor. Devlet bunlara Opel, Passat veriyor. Artık sınırları aşmışlar, güç zehirlemesi böyle bir şey. Her yer onlarda, yapılanmayı biliyor, Tayyip Abi niye alamıyor bunu? Onu da anlatacağım.”

“Başka, bunun eski koruması, kendi korumasıydı, onu koruma dair başkanı yaptı. Kim, Ekrem Güler, kim Silivri’deki genç emniyet müdürünün intihar etmesine neden olan canavar hain, bunalıma soktu, kafasına sıktı. Veysi Ateş, tatil ekibinde. Bunlar tatili de birlikte yapıyorlar, kesmeyi de birlikte yapıyorlar. Resul olaya sonradan dahil olacak, bunlar tatil ekibi. Bir de Muğla Emniyet Müdürü, Marina vardı ya, el konulan, şimdi de otele el koyuyorlar. Sezgin Baran Korkmaz, en son Mübariz’de demişti, sendeki belgeler benim şirketim ama bende yok demişti, bende var kardeşim. Sakın onlarla anlaşayım deme, patlatırım rezil olursun. Müşteri portföyünün tamamı bende, hangi hakimler savcılar. Siz aranan adamın otelinde ne işiniz var? Hani faturalarınız? Suit odada kalıyorsunuz, 100 bin lira yapıyor, sizin maaşınız kaç para, hani fatura. Koruma daire başkanını neden yapıyor biliyor musunuz, en önemli adamların yanına adam veriyorlar, polislerini koydu. Kıbrıs’taki adam kayıt yapıyordu ya, bu da polislere yaptırdı.”

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.