DOLAR 13,46360.05%
EURO 15,38560.18%
STERLIN 18,40450.2%
ALTIN 787,430,18
BIST %
BITCOIN 568437-2,20%
Ankara

HAFİF KAR YAĞIŞLI

06 50

İMSAK'A KALAN SÜRE

Süt kazanında banyo yapan işçiden ilginç açıklama: İç çamaşırım üstümdeydi
  • Haberiniz.com.tr
  • Gündem
  • Süt kazanında banyo yapan işçiden ilginç açıklama: İç çamaşırım üstümdeydi

Süt kazanında banyo yapan işçiden ilginç açıklama: İç çamaşırım üstümdeydi

ABONE OL
8 Kasım 2020 13:44
Süt kazanında banyo yapan işçiden ilginç açıklama: İç çamaşırım üstümdeydi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya’dan Türkiye’ye yayılan görüntülerde süt teknesi içinde banyo yaptığı görülen Emre Sayar ifadesinde olayı anlattı. Sayar “Bu işyerinde 4 aydır çalışıyorum. O gün süt toplama merkezindeki soğutma tanklarını temizliyordum. Depo görevlisi Uğur Turgut yanıma gelerek ‘Dezenfektan kazanının içine gir de bir video çekelim’ dedi. Önce kabul etmedim ancak Uğur ile samimi olduğumuz için kabul ettim,” dedi.

Hürriyet’ten Musa Kesler’in haberine göre; “Dezenfektan teknesine sıcak su dökerek tekneyi hazırladım,” diyen Sayar ifadesine şöyle devam etti:

“Üzerimdeki kıyafetleri çıkardım. İç çamaşırlarımla teknenin içerisine girdim. Uğur da telefonu ile beni videoya aldı. Uğur’a ‘Sakın bir yerde paylaşma demiştim. Uğur da ‘Tamam’ demişti. 5 Kasım’da tanıdıklarım beni arayarak internette videomu gördüklerini söyleyince videonun paylaşılmış olduğunu anladım. Sonra Uğur beni aradı. ‘Polis bizi çağırıyor’ dedi. Ben kesinlikle süt ile banyo yapmadım. Dezenfektan teknesinde süt lekesi kalmış sıcak su ile banyo yaptım. Süt tankları zaten -4 derece olur ve içine girilemez.”

Görüntüleri çeken Uğur Turgut da “O gün temizlik yapıyorduk. Emre’ye ‘Kazana gir de video çekelim’ dedim. Emre üzerindeki kıyafetleri çıkarıp iç çamaşırlarıyla dezenfektan kazanına girdi ben de videoya çektim. Süt ile banyo yapmadı süt lekesi olan dezenfektan kazanında banyo yaptı. Aynı gün tiktok adlı uygulamada videoya düzenleme yaptım. Videoyu yaklaşık bir dakika içinde silmiştim. Polis beni arayınca videonun yayıldığını anladım,” dedi.

Savcılığın yürüttüğü soruşturmada banyo yapılan kazanda süt mü yoksa dezenfektan mı olduğuna dair bilirkişi raporu da alınacak. Soruşturma devam ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.