DOLAR 13,66640.01%
EURO 15,5201-0.19%
STERLIN 18,3177-0.19%
ALTIN 778,23-0,09
BIST 1.880,061,22%
BITCOIN 7795553,40%
Ankara

AÇIK

06 32

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sedat Peker’den elindeki kasetlerle ilgili açıklama!

Sedat Peker’den elindeki kasetlerle ilgili açıklama!

ABONE OL
21 Ekim 2021 20:19
Sedat Peker’den elindeki kasetlerle ilgili açıklama!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sedat Peker, KKTC’deki siyasetçilerin elinde bulunan kasetleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.