DOLAR 17,2451 1.54%
EURO 17,5833 0.57%
ALTIN 962,860,02
BITCOIN 3497214,76%
Ankara
26°

AÇIK

Marina’daki Görevinden Alındığı İddialarına Ağar: “Ayrılmak İstediğimi İfade Etmiştim”
  • Haberiniz.com.tr
  • Gündem
  • Marina’daki Görevinden Alındığı İddialarına Ağar: “Ayrılmak İstediğimi İfade Etmiştim”

Marina’daki Görevinden Alındığı İddialarına Ağar: “Ayrılmak İstediğimi İfade Etmiştim”

ABONE OL
28 Mayıs 2021 15:28
Marina’daki Görevinden Alındığı İddialarına Ağar: “Ayrılmak İstediğimi İfade Etmiştim”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın Bodrum Marina’daki görevine son verildiği iddiasıyla ilgili Ağar, “Bu olaylar başladığı anda, ayrılmak istediğimi ifade etmiştim. Ameliyat olunca biraz beklemişler, anlaşılan” dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolarda adı geçen eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın, Bodrum Marina’daki görevine son verildiği iddia edildi.

ANKA Haber Ajansı’nın haberine göre Ağar’ın, ameliyat olduktan sonra Bodrum’dan ayrıldığı ve İstanbul’da dinlenmeye çekildiği öğrenildi.

Bodrum Marina’daki görevinden alınıp alınmadığı ile ilgili soruya, şöyle yanıt verdi:

“Zor bir ameliyat geçirdim, sağlığımı düşünüyorum. Yönetim Kurulu ne yaptı? Bilmiyorum zaten ayrılmak niyetindeydim. Ameliyat olduktan sonra İstanbul’daki evimde dinlenmeye çekildim. Benim Bodrum’da ne işim var? Hastaneden yeni çıktım evdeyim. Ben, bu olaylar başladığı anda Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrılmak istediğimi ifade ettim. Onlar belki bu hastalık dolayısıyla bir jest yaptılar bana. Bugüne kadar bekletmişlerdir. Ama konular çıktığı anda ‘herkes rahatlasın’ diye bir dilekçe vermiştim, kapatsınlar diye konuyu. Yani ayrılmak istediğimi 10-15 gün evvel önce beyan etmiştim, ben. Ne yaptılar bilmiyorum. İşin doğrusu ilgilenecek vaktim de yok.”

Ayrıca, Mehmet Ağar’a yakın kaynaklar da Ağar’ın, Marina’daki görevinden alındığı bilgisini doğruladı. Şirketin, bugün bir açıklama yapması bekleniyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.