DOLAR 16,3592 0.03%
EURO 17,5862 0.03%
ALTIN 973,190,08
BITCOIN 478208-1,92%
Ankara
24°

AÇIK

Erdoğan: Kibir, Büyüklenme, Böbürlenme, Vatandaşla Arasına Aşılmaz Duvarlar Örme Bize Asla Yakışmaz
  • Haberiniz.com.tr
  • Gündem
  • Erdoğan: Kibir, Büyüklenme, Böbürlenme, Vatandaşla Arasına Aşılmaz Duvarlar Örme Bize Asla Yakışmaz

Erdoğan: Kibir, Büyüklenme, Böbürlenme, Vatandaşla Arasına Aşılmaz Duvarlar Örme Bize Asla Yakışmaz

ABONE OL
17 Temmuz 2021 16:04
Erdoğan: Kibir, Büyüklenme, Böbürlenme, Vatandaşla Arasına Aşılmaz Duvarlar Örme Bize Asla Yakışmaz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erdoğan, “Kibir, büyüklenme, böbürlenme, vatandaşla arasına aşılmaz duvarlar örme bize asla yakışmaz. Hele hele bizim siyasetimizde milletle inatlaşmak, milleti hafife almak diye bir anlayış kesinlikle söz konusu değildir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Erzurum Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’na katıldı.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“AK Parti kalesinde gedik açma gayretlerinin akamete uğraması, 2023’le ilgili siyasi mühendisliklerin çöpe atılması, ilkelerimiz etrafında vereceğimiz mücadeleye bağlıdır.

Şimdiye kadar bizi asla mahcup etmeyen, bizi yarı yolda bırakmayan Erzurum, 31 Mart’ta da sandıkları patlatmıştı. Rabbim bu sevdanızı eksik kılmasın. Erzurum, hep olduğu gibi yine hizmet ve eser siyasetini tercih etti. Gençler, yüzde 63 gibi Türkiye ortalamasının çok üstünde rekor bir oy oranıyla dadaşlar bize verdikleri sözü yerine getirdi.

Erzurum’la olan muhabbetimize montaj diyerek çamur atanlar, hezimete uğramıştı. Ne diyor o güzel Erzurum türküsünde? Gülistan’da bir gülüm var, mor menekşe sümbülüm var, taze gonca bir gülüm var. 29 Mart’ta bir kez daha gördük ki dost bildiğimiz dadaşlar var.

Rabbim muhabbetimizi, dostluğumuzu, yol ve dava arkadaşlığımızı daim eylesin. 31 Mart’ta irdelerine sahip çıkan, ülkesine ve milletine sahip çıkan, bizlere verdiği söze sahip çıkan tüm Erzurum halkına şükranlarımı sunuyorum.

AK Parti’nin ülkemizin son 20 yıla damgasını vuran siyasi başarısında en büyük pay sahibi, AK Parti’nin neferleridir. Gençler, kimi zaman ailesinden, kimi zaman iş yerinden, kimi zaman sağlığından fedakarlık eden aşkla davamıza hizmet edenler AK Parti’nin gizli neferleridir. Bu mücadeleyi girdiği her seçimde zafere taşıyan da bu isimsiz kahramanların çabasıdır. O gizli kahramanların hakkını ne yapsak ödeyemeyeceğimizi de gayet iyi biliyoruz. Rabbim onlardan razı olsun.

İçeride ne kadar birbirimize kenetlenirsek dışarıda da o derece etkili oluruz. Kibir, büyüklenme, böbürlenme, vatandaşla arasına aşılmaz duvarlar örme bize asla yakışmaz. Hele hele bizim siyasetimizde milletle inatlaşmak, milleti hafife almak diye bir anlayış kesinlikle söz konusu değildir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.