DOLAR 13,51230.54%
EURO 15,42130.5%
STERLIN 18,45760.57%
ALTIN 789,210,41
BIST %
BITCOIN 573354-1,24%
Ankara
-1°

HAFİF KAR YAĞIŞLI

13 18

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Avukat Feyza Altun: Çocukken Yıllarca İstismara Uğradım

Avukat Feyza Altun: Çocukken Yıllarca İstismara Uğradım

ABONE OL
25 Haziran 2021 13:24
Avukat Feyza Altun: Çocukken Yıllarca İstismara Uğradım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Avukat Feyza Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 7 yaşından 12 yaşına kadar N.Ç. isimli bir akrabası tarafından istismara uğradığını açıkladı. Elinde şahsın itiraflarına dair ses kayıtları olduğunu ifade eden Altun, “Ses kaydını burada yayınlayacağım. Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum” dedi.

Altun, yaşadığı istismarı sosyal medya hesabında şöyle anlattı:

Beni çocukken istismar eden akrabam N.Ç. (Ne zaman adımı açıkça yazacak diye uykuların kaçsın çünkü yazacağım).Ses kaydında itiraf edip ‘Ben çocuktum (19) cahildim ama sen (7) de beni severdin’ dediğinde deliye dönmüştüm.
Sonra onun kızkardeşleri ablam dediğim insanlar benim o yaşta ona sarıldığım fotoları bulup dava hazırlığı yapmışlar. Bir tanesi de bilinçli anne takılıyor kızıyla bloglar falan ama bilinçten zerre eser yok. Söylediğimde beni her yerden engellemişti. Onu da konuşacağız.

Hani bak sarılıyor, olduysa gönlü vardır gibisinden. Tekrar ediyorum başladığında yediyim, ki sanırım daha öncesi de var hayal meyal bende… 12 yaşımda artık tepki verip ondan kaçıp evimize girmesini anneme yasaklattım ve akrabalarıma anlattım. Kimse bir şey yapmadı.
Bu sene olayı ortaya çıkardığımda (konuşmak hiç de kolay değildi) şey dediler o sene evlendi NÇ; kıskançlığından yaptı. Ben o sıra 11/12 yaşındayım.

Tabi çok güldüm ve o savunmayı yapacakları günü bekliyorum. Ses kaydını burada yayınlayacağım. Sadece ne kadar ileri gidip ne kadar saçmalayacaklar onu bekliyorum. Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum.
Ses kaydında şöyle bi kısım var , konuşma başlıyor asla fiil dile getirilmiyor ben soruyorum: Senin kızına yapsalar ne yapardın? “Çeker vururdum Feyza hala geceleri uyuyamıyorum, çek vur beni Feyza….
Gençtim, cahildim. Sen sanıyor musun ben huzurluyum, yüz yüze görüşelim dedi bana

O ablaları o akrabaları bunları dinleyince ne olacak göreceğim, bekliyorum. Hepiniz bu yaptıklarınızla rezil olacaksınız. Unutmayın, rehavete kapılmayın. O zaman akrabalarımı da tek tek yazacağım kim ne dedi. Sizler de birer çocuk istismarcısısınız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.