DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4715710,52%
Ankara
23°

AÇIK

Ümit Özdağ’a “Alfa Lider” Benzetmesi

Ümit Özdağ’a “Alfa Lider” Benzetmesi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve gündeme getirdiği konular sıcaklığını koruyor.

ABONE OL
10 Mayıs 2022 12:37
Ümit Özdağ’a “Alfa Lider” Benzetmesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve gündeme getirdiği konular sıcaklığını koruyor. Sığınmacı sorununu kökten çözeceğini dile getiren Özdağ’a halk desteği her geçen gün artıyor. Sığınmacıların Türkiye’nin beka sorunu olduğunu dile getiren Özdağ, her kesimden destek almaya devam ediyor.

Emin Şirin, bugünkü yazısında Ümit Özdağ için “Alfa Lider” benzetmesi yaptı. Bunun yanı sıra Zafer Partisi’nin baraj sorunun ortadan kalktığını iddia etti. Emin Şirin yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Ümit Özdağ’ın çıkışı Türkiye’de siyaset sahnesini hareketlendirdi. Burada, Ümit Özdağ’ın söyledikleri kadar Özdağ’ın bir ‘Alfa lider’ görüntüsünün çok önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Altılı masaya baktığımız zaman masada bulunan parti başkanları Tayyip Erdoğan karşısında bir ‘Alfa lider’ intibaını seçmen nezdinde veremiyorlardı. Ümit Özdağ, sanki muhalefetteki alfa lider boşluğunu dolduracak bir görüntü veriyor. Bu görüntü ne kadar süre devam eder, bilemem. Ama, Özdağ’ın siyaset tarzına baktığımızda partisinin barajı geçip geçmeyeceği konusunda bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.”

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.