SON DAKİKA

Gürkan Kubilay “Yemişim Diyetini” dedi

30 Mart 2017 07:31
“ İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Gürkan Kubilay Nazilli Belediyesi 8. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali’nde Yiyerek zayıflamanın yöntemlerini anlattı. „
Gürkan Kubilay “Yemişim Diyetini” dedi

Televizyonlardaki sağlık ve spor programlarından tanıdığımız İç Hastalıklar Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay, eğlenceli beslenme önerilerini Nazilliler ile paylaştı. Diyetisyen ve obezite cerrahlarının aksine boğazdan kısmadan yiyerek zayıflamayı tavsiye ettiği “Yemişim Diyetini” isimli kitabı hakkında da konuşan Dr. Gürkan Kubilay son sekiz yıldır, hastalarına, diledikleri tum besinleri, istediği kadar yemelerini sağlayan ve insülin dirençlerini tedavi ederek, onları “yedire yedire” zayıflatan ve cok uzun yıllar korumalarını saglayan cok ozel sistemi hakkında bilgiler verdi. Katılanların ilgiyle dinlediği programda soruları da cevaplayan İç Hastalıklar Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay kitabında çeşitli kaynaklardan, doktor arkadaslarından ögrendikleri ile kendi bildiklerini birleştirerek hastalarında kullanıp basarılı olanların bir derlemesini yaptığını ifade etti.

Dr. Gürkan Kubilay kendisini izleyenlere öneri olarak, “Önce doktora gidin, teshisi koydurup, ilaçlarınızı aldıktan sonra, bir de benim besin önerilerimi denemenizde fayda var” diye konuştu.


İHA

Yorumlar