SON DAKİKA

Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Dijital Ajansı, Crovu.

16 Ocak 2017 15:16
“ Gelişen Türkiye'mizde, sosyal medya ve dijital ajans gibi kavramlar da beraberinde gelişmekte. Hal böyle olunca, Türkiye'nin ilk kurumsal sosyal medya hizmetleri şirketi ve şuan halihazırda hızlıca büyümekte olan dijital ajans Crovu ile tanışmamız gerekiyor. „
Türkiyenin En Hızlı Büyüyen Dijital Ajansı, Crovu.

Gelişen Türkiye'mizde, sosyal medya ve dijital ajans gibi kavramlar da beraberinde gelişmekte. Hal böyle olunca, Türkiye'nin ilk kurumsal sosyal medya hizmetleri şirketi ve şuan halihazırda hızlıca büyümekte olan dijital ajans Crovu ile tanışmamız gerekiyor. Dijital Ajans kavramı, aslında pek çok hizmeti içinde barındıran bir yapı. Sosyal medya danışmanlığı, reklam yönetimi ve danışmanlığı, web tasarım, dizayn ve daha birçok konuda verilen geliştirme ve danışmanlık  hizmetlerinin bütününe Dijital Ajans denmekte.

Dijital Ajanslar ne yapar?

Dijital çağın ajansları dijital ajanslar ;

Web Tasarım Markalar için İnteraktif Yapılar Arama Motoru Optimizasyonu Sosyal Medya Pazarlama Mobil Pazarlama

vb. bir çok hizmeti veren yapılardır. Bu yapıların oluşmasındaki temel sebep ise, çoğu firmanın birden fazla hizmet için başka yerlere gitmeyip, aynı firmayla çalışmak istemesidir.

Neden Crovu ile çalışmalısınız?

Crovu, 2012 yılında Sosyal medya hizmetleri firması olarak başladığı yolculuğunda, şuan pek çok firmaya hizmet veren bir dijital ajans konumuna gelmiştir. Crovu'yu seçmeniz için pek çok sebep sayılabilir fakat bunlardan sadece başlıcalarına değineceğiz ;

Crovu, her daim müşteri odaklı çalışma sistemi ile, projenin her anında sizlerle beraber haraket ederek, projenizi tam da sizin istediğiniz yapıda şekillendirir. Her daim aldığı paranın hakkını vermeye uğraşır. Gelişmiş Kurumsal raporlama sistemleriyle, yapılan işleri en ince detayına kadar inceleyebilirsiniz. Her şirkete özel geliştirilen, Pazarlama (Marketing) stratejileriyle sizi her daim en ileriye taşıma konusunda oldukça kararlıdır. Sosyal Medya Danışmanlığı ve yönetimi konusunda da oldukça profesyonel bir hizmet vermektedir. Müşteri ve Kitle yönetimi özelliğiyle, sosyal medya hesaplarınızın veya internet sitenizin tam kontrolü Crovu'da. Crovu'nun müşteri yönetim hizmetiyle her daim mutlu ve memnun müşteriler. Her daim akılcı çözümler. Crovu ekibi, diğer firmalar gibi, sadece paranızı alıp gerisini düşünmeyen bir firma değildir. Crovu, öncelikli olarak yapılan işten sizin kazançlı çıkmanızı sağlar.

Crovu'nun verdiği hizmetler nelerdir?

Crovu, kuruluşunda sadece Sosyal Medya Hizmetleri firması iken şuan pek çok farklı alanda hizmet veren bir firmadır. Crovu'nun başlıca hizmet alanları :

Sosyal Medya Danışmanlığı Web Tasarım Reklam Danışmanlığı Yazılım Güvenliği Danışmanlığı Yazılım Danışmanlığı Arama Motoru Optimizasyonu Sunucu Yönetim Paketleri Instagram Hizmetleri ( Instagram Takipçi Satın Al )

Siz de Crovu ile çalışırsanız asla pişman olmazsınız. Dijital Ajans veya Dijital Medya kavramlarının yayıldığı ülkemizde, her hizmet için ayrı ayrı yerlere gitmeyin, Crovu ile sanal dünyadaki her gerekli işleminizi halledin.

 

İlandır.


İHA

Yorumlar